Fitness trenér Kristýna Šrámková, Praha

0
1639
Fitness trenér Kristýna Šrámková, Praha
Fitness trenér Kristýna Šrámková, Praha

Nabízím funkční trénink, speciální kompenzační cvičení pro sporty s jednostranným zatížením pohybového aparátu, speciální kondiční programy pro adrenalinové sporty a zdravotní cvičení pro bolesti pohybového aparátu. Dále se zabývám výživovým poradenstvím a redukcí hmotnosti.

Desetitýdenní cvičební kurz Fit10 je určen pro všechny, kteří potřebují takzvaný restart. Potřebujete si odpočinout od stresu a načerpat novou energii? Bolí Vás záda od neustálého sezení u počítače? Přibrali jste pár kilo, kterých se potřebujete zbavit, nebo jen máte pocit, že Vaše tělo potřebuje ten správný pohyb a Vy nevíte, jak vlastně začít, aby Vaše kroky vedly úspěšně k cíli?

Tento komplexní cvičebně vzdělávací program byl vybudován intenzivní spoluprací s Ústavem preventivního a sportovního lékařství a sestaven lékaři a odborníky z oblasti sportovního a rehabilitačního lékařství, fyzioterapie, výživového poradenství a psychologie.

Cvičební kurz Fit10 Vám pomůže při osvojení základů práce s vlastním tělem a zlepšení celkové tělesné i psychické kondice. Pomůžeme Vám z Vašeho těla vybudovat dobře fungující celek, díky kterému budete běžné každodenní činnosti provádět snadněji a efektivněji. Absolvováním kurzu získáte potřebné znalosti o funkčnosti Vašeho těla a tréninkové základy pro navazující kondiční programy. Provedeme Vás cvičebními metodami, technikami a radami z oblasti zdravého životního stylu, díky kterým se na konci kurzu z Vás samotných stane manažer vlastního zdraví.

Součástí tohoto uceleného kurzu je vstupní preventivní prohlídka u lékaře, diagnostika pohybového aparátu, analýza složení těla bioimpedanční metodou, 20 hodin skupinových lekcí (zdravotní cvičení s fyzioterapeutkou, jóga, kondiční posilování), výživové poradenství a vzdělávací semináře.

Kontakty na Fitness trenéra Kristýna Šrámková, Praha

Web: www.fitcampprague.cz

Mobil: +420 775 054 300

E-mail: sramkova.kristyna@gmail.com

Adresa firmy:

José Martího 269/31
16200
Praha, Veleslavín

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here