Dámské hodinky: Víte, čím se řídit při výběru?

0
341

Každá žena si přeje hodinky, které bude nejen používat jako ukazatel času, ale především jako módní doplněk. K dispozici je celá řada hodinek. Víte, co vzít v potaz při jejich výběru? A jaká pravidla pro oblékání je třeba dodržet i při volbě doplňků, ke kterým dámské hodinky bezesporu patří?

Dámské hodinky, co mají styl

Samozřejmě tím prvním, co je u hodinek pro dámu podstatné, je jejich celkový styl. Není třeba klást důraz na množství rozmanitých funkcí jako v případě pánských hodinek. Ženy skutečně dbají na to, aby jejich hodinky ladily k celému oblečení. Ideální je vlastnit několikero hodinek, které lze vhodně kombinovat s jednotlivým stylem a barevností oděvu. Pokud si přejete vlastnit pouze jedny dámské hodinky, zkuste vybírat tak, aby byly co možná nejelegantnější. Ty se hodí ke každému oděvu.

Na výběr máte elegantní i osobité dámské hodinky

Pokud si přejete osobitější styl hodinek, můžete si vybrat například kousek vyrobený ze dřeva. Tento materiál se stal módní trefou posledních měsíců. Možnost je i pořídit solární nebo vodotěsné hodinky, které zaujmou kromě svého stylu i praktičností. Obecně platí, že značkové, elegantní a módní hodinky jsou mezi dámami oblíbeny nejvíce. Samozřejmě se ale dá vybrat pro sportovně založenou ženu i sportovní nebo digitální hodinky.

Jak je to s barevností u dámských hodinek?

Obecně platí pravidlo, že při výrazné barvě oblečení by měly být hodinky velmi neutrální až nenápadné, při klidných tónech oděvu se naopak mohou stát středobodem pozornosti. Kromě evergreenů v podobě stříbrných a zlatých hodinek, které lze snadno kombinovat s ostatními doplňky oblečení, existuje celá škála barevných provedení – od pudrově růžové, přes vínovou, až po černou barvu.

Dámské hodinky jsou nedílnou součástí šatníku a dokážou skvěle doplnit každý outfit.

Zdroj obrázku:

Victoria Chudinova / Shutterstock.com

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here