Czech Virus MPS-5 PRO 2250 g z lékárny Benu.cz

0
60

Czech Virus MPS-5 PRO 2250 g od výrobce Czech Virus je k dostání za cenu 1479 Kč. Přejít do obchodu.

Czech Virus MPS-5 Pro je doplněk stravy ve formě sypkého prášku s příchutí čokoládová pralinka. Vysoce kvalitní protein složený z 5 různých zdrojů bílkovin. Největší část tvoří syrovátkový koncentrát zpracovaný metodou CFM a nativní mléčný protein (zdroj micelárního kaseinu). Je doplněný enzymy Tolerase™ L, Papain a Bromelain.Použité látky:CFM syrovátkový koncentrát (43 % bílkovin produktu): nejaktivnější forma syrovátkového proteinu. Vysoká biologická hodnota a rychlá vstřebatelnost.Nativní mléčný protein (38 % bílkovin produktu): přírodní zdroj micelárního kaseinu a syrovátkového proteinu. Vyznačuje se postupným uvolňováním bílkovin.CFM syrovátkový izolát (9 % bílkovin produktu): nejkoncentrovanější a nejčistší forma syrovátkové bílkoviny na trhu. Vysoký obsah bílkovin, minimum tuku a laktózy.Hydrolyzát syrovátkové bílkoviny (5 % bílkovin produktu): naštěpená (předtrávená) bílkovina.Vaječný albumin (5 % bílkovin produktu): vaječný albumin nabízí vysoký obsah bílkovin, je bez tuku, cholesterolu a laktózy. Albumin je pomaleji stravitelná bílkovina.Tolerase™ L: enzym kyselé laktázy.Papain: proteolytický enzym, obsažený především v papáji.Bromelain: enzym, který najdeme v čerstvém ananasu. Štěpí bílkoviny.Výhody:5 kvalitních zdrojů bílkovinrychle i postupně uvolňující se bílkovinyobsahuje trávicí enzymy22 g bílkovin v jedné dávceBalení obsahuje 2250 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Czech Virus MPS-5 PRO 2250 g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here