Czech Virus ZMA Max cps.100 z lékárny Benu.cz

0
58

Czech Virus ZMA Max cps.100 od výrobce Czech Virus je k dostání za cenu 399 Kč. Přejít do obchodu.

ZMA Max je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující kombinaci zinku a hořčíku. Je to speciální směs, která je vědecky navržena. ZMA je navíc obohaceno o vitamin B6.Zinek bisglycinát je jedním z nejdůležitějších minerálů v lidském těle a bývá deficitní. Podílí se na procesu dělení buněk, přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, k normální syntéze DNA, k metabolismu makroživin, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální funkci imunitního systému. Použitý zinek (chelát) se skládá se zinku vázaného na dvě molekuly glycinu. Aminokyselina glycin je tělu vlastní látka, kterou si běžně syntetizuje.Hořčík bisglycinát a Aquamin® – hořčík je u sportovců jedním z nejvíce deficitních minerálů a je vhodné ho nějakým způsobem do těla doplňovat. Jdou zde použity dvě formy hořčíku, bisglycinát (chelát) a Aquamin® Mg. Minerály z těchto zdrojů mají výbornou vstřebatelnost. Hořčík přispívá k k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální syntéze bílkovin, k normální činnosti svalů a k normální psychické činnosti.Vitamín B6 přispívá k normální syntéze cysteinu, energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k regulaci hormonální aktivity.ZMA je jedním z nejpopulárnějších doplňků stravy kvůli své čistotě a efektivitě. Tato unikátní formula by měla být užita okolo 30-ti minut před spaním na prázdný žaludek.Balení obsahuje 100 kapslí.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Czech Virus ZMA Max cps.100 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here