CONVATEC Sáček 1D uzavř.ESTEEM+ béž.20-70mm STD filtr 30ks z lékárny Benu.cz

0
64

CONVATEC Sáček 1D uzavř.ESTEEM+ béž.20-70mm STD filtr 30ks od výrobce ConvaTec je k dostání za cenu 2352 Kč. Přejít do obchodu.

Jednodílný stomický sáček pro jednorázové použití. Přilnavá podložka z hmoty Stomahesive® je již součástí sáčku, sáčky jsou vybaveny moderním filtračním systémem. Základem všech stomických pomůcek ConvaTec je přilnavá vrstva z hmoty Stomahesive®. Pevná hmota Stomahesive® je unikátní kombinací přírodních látek a ostatních komponentů, které jí dávají výborné hojivé vlastnosti. Je chráněna celosvětovým patentem. Dobře drží na suché, mírné vlhké i zanícené kůži. Stomické sáčky Esteem® jsou vybaveny moderním filtračním systémem, který dokáže eliminovat zápach způsobený širokou škálou látek. Odchod množství plynu ze sáčku lze kontrolovat pomocí přelepek, které jsou součástí balení.* Kohokoliv, od novorozence až do vysokého věku, může postihnout zánětlivé nebo nádorové onemocnění, úraz či jiné postižení, které je důvodem k operaci a má za následek vyústění tlustého střeva, tenkého střeva nebo močovodu břišní stěnou. Založení stomie patří mezi velké život zachraňující operace, nebo slouží k prodloužení jeho délky.Balení obsahuje 30 ks sáčků béžové barvy.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si CONVATEC Sáček 1D uzavř.ESTEEM+ béž.20-70mm STD filtr 30ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here