CARBOFLEX 10X10 CM, KARBONOVÉ KRYTÍ PRO PÁCHNOUCÍ RÁNY, 10 K z lékárny Benu.cz

0
35

CARBOFLEX 10X10 CM, KARBONOVÉ KRYTÍ PRO PÁCHNOUCÍ RÁNY, 10 K od výrobce ConvaTec je k dostání za cenu 1179 Kč. Přejít do obchodu.

CarboFlex je sterilní a neadhezivní krytí obsahující aktivní uhlí v absorpční vrstvě polštářku, která přiléhá na ránu. Absorpční vrstva je složená z alginátu i hydrokoloidu a při vstřebávání exsudátu se mění v gel. Vrchní vrstva krytí je hladká a voděodolná. CarboFlex je určen k ošetření akutních i chronických ran, které silně zapáchají. Používá se jako primární krytí povrchových ran nebo jako sekundární krytí ran hlubokých, které jsou primárně vyplněny jiným druhem krytí. CarboFlex může být použit také k ošetření infikovaných ran za předpokladu pečlivého sledování ošetřujícím lékařem a příslušné léčby antibiotiky. V indikovaných případech je vhodné použití podpůrné léčby (např. kompresivní bandáž u bércových vředů, eliminace tlaku u proleženin apod.).Hlavní výhodyPodporuje zvlhčování rány během hojení.Efektivně omezuje zápach z rány.Absorbuje a snižuje množství výpotku.Nepřilnavé krytí snižuje podráždění rány při jeho výměně.Měkké, pohodlné a esteticky příjemné.Může pomoci zmírnit pocity sociální izolace a obnovit ztracenou sebedůvěru.Balení obsahuje 10 ks krytí o velikosti 10 x 10 cm.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si CARBOFLEX 10X10 CM, KARBONOVÉ KRYTÍ PRO PÁCHNOUCÍ RÁNY, 10 K výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here