Co kdybyste na příští oslavě servírovali pokrmy na jedlé nádobí?

0
259

Také patříte k těm, kterým není jedno, v jakém stavu je naše planeta, a v jakém stavu ji předáme budoucím generacím? Tak to se vám jistě bude zamlouvat jedlé nádobí, které je novinkou na trhu a získává si čím dál tím větší oblibu. Proč? Protože s jeho přispěním konečně nebudeme produkovat odpad ani po venkovní či jiné párty, na níž nechceme nebo nemůžeme přenášet klasické nádobí.

Proč právě jedlé nádobí

Důvodů, proč servírovat jídlo na jedlé nádobí je vícero. V první řadě nevyprodukujete na venkovních ani jiné party odpad, jak už jsme zmínili výš. Zároveň bude vaše podání jídla originální. V neposlední řadě je toto nádobí chutné a naprosto dokonale plní svou funkci. Je to cool způsob stolování, který zaujme a inspiruje i ostatní návštěvníky oslav.

Pestrý sortiment

Nemusíte se zaměřit jen na jedlé talíře nebo lžičky. Někdy party probíhá bez hlavního jídla, kdy připravíme chlebíčky, jednohubky, do misek nasypeme různé dobroty a pamlsky, nebo nakrájíme sýry, klobásy a chléb, a oslavující si berou a zakusují „z jednoho“. Jedlé kelímky ale určitě upotřebíte. Hodí se na studené i teplé nápoje do 85 °C, které udrží až 12 hodin. Sníst ho můžete ale už po 40 minutách, co přišel do kontaktu s tekutinou. Ať už budete mít kávu, čaj, kakao, nealko, po vypití nebudete řešit, kde prázdný kelímek odložit, jednoduše si na něm pochutnáte. Jsou vyrobeny bez živočišné složky, směle je mohou jíst i vegani.

K dostání jsou jedlé kelímky a jedlá brčka, díky nimž nebudete produkovat odpad u koktejlů, šejků nebo dětských nápojů, které ony s oblibou pijí právě brčkem. Jsou těstovinová a po vypití nápoje je můžete sníst nebo z nich uvařit večeři. V nápoji vydrží ve svém původním vzhledu při pokojové teplotě až 60 minut. Pak se dá sníst, uvařit či odnést na kompost. Skvělé je, že se prodávají v různých délkách, barvách i průměrech. Stačí si jen vybrat, co je vám nejbližší.

Máte rádi sushi? Můžete si jej naskládat na jednorázovou oválnou misku a jíst je jedlými sushi hůlkami. Určitě byste časem upotřebili i jedlé lžičky, příbory, talíře… Oblíbené jsou i výhodné sady, díky nimž na nákupu ušetříte a zároveň na nic nezapomenete.

Vyzkoušejte jedlé nádobí a uvidíte, jak důmyslně je vymyšleno, jak je hezké a chutné. Určitě bude chtít drtivá většina návštěvníků párty pít i jíst právě s jeho pomocí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here