Chcete doma zdravé prostředí i bez chemie?

0
328

Máme pro vás tip, jak udržovat čistou a zdravou domácnost bez rukavic, kýblů a čisticích prostředků.  

 Nejen během zimy může být těžké ubránit domácnost před viry a bakteriemi. Na jednu stranu méně otevíráte okna, aby doma bylo co největší teplo a na stranu druhou je dobré předejít šíření bacilů po celém domě či bytě.

Časté čištění chemií domu a ni jeho obyvatelům přímo neprospívá a pravděpodobně neulehčí ani vaší peněžence. Líbilo by se vám využívat moderního pomocníka, který zastane post hned několika prostředků, čistí efektivně a do hloubky, a zároveň neškodí zdraví?

Tajemstvím pohodlného a zároveň velice účinného řešení je pára. Poradí si s viry i bakteriemi, přemůže usazené nečistoty a zahladí pachy. Právě proto se multifunkční parní čističe stávají více a více oblíbenými. S různými násadami se dostanete i do rohů, koutů, spár a budete si moci troufnout i na usazené nečistoty, ke kterým byste se normálně museli sklonit, nebo je přímo drhnout na kolenou.

Jelikož parní zařízení čistí opravdu jen vodou, není nepříjemné ani citlivějším členům domácnosti od dětí, přes alergiky až po mazlíčky. Jsou nedocenitelným pomocníkem novopečených i ostřílených maminek či vášnivých chovatelů mazlíčků. Horká pára si poradí i s pachem tzv „psinky“. A pokud nějakému štěňátku ukápne ta loužička, můžete mít jistotu, že vypuštěná pára vynese těch pár zatoulaných kapek ze skulinek do utěrky na násadě.

Nejlepší na tom všem je, že stačí nalít vodu do zařízení, počkat, až se nahřeje a můžete čistit. Rychlá a pohodlná příprava, maximálně vyměníte nástavec a pokračujete. Utěrky poté jen vyperete, respektive pračka vypere a máte hotovo.

Základem pro snadné udržení zdravého prostředí v domácnosti je výběr patřičného zařízení, jehož výsadami může být rychlý ohřev, kvalitní utěrky, možnosti nástavců, velikost nádrže a možnosti regulace „proudu“ páry či filtr.

Pro komfortní a efektivní čištění doporučujeme novinku parní čistič Kärcher SC 3 DELUXE EasyFix. Zahřátý je za pouhých 30 sekund. Eliminuje až 99,999 % koronavirů* a 99,99 % všech běžných domácích bakterií** na tvrdých površích. Přístroj je navržen tak, abyste do něj po práci mohli jednoduše uložit veškeré příslušenství, kabely i hadice. Mezi další úžasné vychytávky čističe rozhodně patří odvápňovací kazeta. Hodit se vám bude i nádržka, kterou lze v průběhu čištění trvale doplňovat a nebudete tak muset přestávat čistit. Stačí zavolat drahou polovičku, aby vám jen dolila. LED displej vám ukáže stav zařízení. A dvoustupňová regulace páry umožní čištění na citlivějších místech.

Jsme si jistí, že se vám bude hodit i příslušenství pro odstranění odolných nečistot na dlaždicích, varných deskách, digestořích a ve štěrbinách i spárách. Dodává se také s podlahovou hubicí EasyFix s flexibilním kloubem pro vynikající ergonomii a lamelovou technologií pro dokonalé čištění.

Suchý zip na zařízení slouží k pohodlnému uchycení i odstranění používané utěrky z mikrovlákna. Poté jen přišlápnete cedulku a nebudete se muset vůbec dotýkat nečistot.

Hlavně se tak ale postavíte bacilům šetrnou cestou pro vás, rodinu, životní prostředí i váš domov.

* Testy ukázaly, že při bodovém čištění po dobu 30 sekund při max. výkonu páry a přímým kontaktem s čisticím povrchem lze s parním čističem Kärcher odstranit 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka (s výjimkou viru hepatitidy B) na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech (testovaný zárodek: modifikovaný virus vakcína Ankara).
** Při důkladném čištění s parním čističem Kärcher bude 99,99 % všech běžných domácích bakterií zničeno na standardních hladkých tvrdých površích v domácnostech, pokud bude rychlost čištění 30 cm/s při použití max. výkonu páry a dojde k přímému kontaktu s čisticím povrchem (testovaný zárodek: Enterococcus hirae).

Více informací naleznete na www.karcher.cz

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here