Calibra Veterinary Diets Dog Ultra-Hypoallergenic Insect 2kg z lékárny Benu.cz

0
55

Calibra Veterinary Diets Dog Ultra-Hypoallergenic Insect 2kg od výrobce NOVIKO Animal Health s.r.o. je k dostání za cenu 579 Kč. Přejít do obchodu.

Calibra Veterinary Diets Dog Ultra-Hypoallergenic Insect je veterinární přípravek – kompletní dietní krmivo pro psy.Limited ingredient formula:Speciální zdroje bílkovin – hmyzí protein (30 %) a krill protein (3 %)Vybraný zdroj sacharidů – rýžový škrobKokosový olej (8 %) jako alternativa k živočišnému tukuSYMPTOM RELIEF COMPLEX:Vysoký obsah Omega 3 (zdrojem jsou řasy, lososový olej, krill a lněné semínko)Vysoký obsah vitamínů a antioxidantůBiotin a organické minerályBalení obsahuje 2kg.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Calibra Veterinary Diets Dog Ultra-Hypoallergenic Insect 2kg výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here