Calibra Veterinary Diets Dog Struvite 2kg z lékárny Benu.cz

0
63

Calibra Veterinary Diets Dog Struvite 2kg od výrobce NOVIKO Animal Health s.r.o. je k dostání za cenu 429 Kč. Přejít do obchodu.

Calibra Veterinary Diets Dog Struvite je veterinární přípravek – kompletní dietní krmivo pro psy.Účel použití: Rozpouštění struvitových kamenů. Omezení opakované tvorby struvitových kamenů.Struvite management formulaVyvážený obsah minerálůOptimální obsah proteinůKontrola pH moči (okyselování) a relativní supersaturace (RSS) struvitůURINARY TRACT HEALTH COMPLEX:Jedinečná směs bylin (brusinka & kopřiva & pupava bezlodyžná)Vitamíny & antioxidanty (polyfenoly a flavonoidy ze zeleného čaje a kurkumy)Omega 3 (zdrojem je lososový olej a řasy)Balení obsahuje 2kg.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Calibra Veterinary Diets Dog Struvite 2kg výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here