Calibra Veterinary Diets Cat Renal & Cardiac 2kg z lékárny Benu.cz

0
41

Calibra Veterinary Diets Cat Renal & Cardiac 2kg od výrobce NOVIKO Animal Health s.r.o. je k dostání za cenu 569 Kč. Přejít do obchodu.

Calibra Veterinary Diets Cat Renal & Cardiac je veterinární přípravek – kompletní dietní krmivo pro kočky. Účel použití: podpora ledvinové funkce, podpora srdeční funkce.Renal and cardio support system:Receptura s vysoce kvalitními bílkovinami – s vejci.Nízký obsah sodíku, nízký obsah fosforu a optimální koncentrace draslíku.CIRCULATORY SYSTEM HEALTH COMPLEX:Vysoký obsah argininu Vitamíny a antioxidanty (polyfenoly a flavonoidy ze zeleného čaje a kurkumy)Vysoký obsah omega-3 (zdrojem jsou lososový olej a řasy)Balení obsahuje 2 kg.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Calibra Veterinary Diets Cat Renal & Cardiac 2kg výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here