Biopron9 PREMIUM 30 tobolek z lékárny Benu.cz

0
50

Biopron9 PREMIUM 30 tobolek od výrobce Stada Pharma CZ je k dostání za cenu 329 Kč. Přejít do obchodu.

Biopron® 9 Premium doplní probiotika a prebiotika nejen při a po užívání antibiotik. Obsahuje 9 probiotických kmenů a prebiotika, pro dospělé a děti od 3 let.Užíváte antibiotika? Během a po užívání antibiotik zvolte Biopron® 9 Premium, který doplní probiotika a prebiotika pro podporu rovnováhy vaší střevní mikrobioty.  Všichni známe nepříjemné následky narušení střevní mikrobioty v důsledku léčby antibiotiky. Antibiotika jsou rychlá a účinná při likvidaci bakteriálních infekcí, ale bohužel v rámci svého boje s patogeny mají negativní dopad též na diverzitu naší střevní mikrobioty. Proto se během a alespoň ještě týden po užívání antibiotik doporučuje pro podporu rovnováhy střevní mikrobioty doplňovat probiotika a prebiotika. Navíc se v našich střevech nachází 70% imunitních buněk, a proto je důležité o střeva pečovat. Doplnění probiotik a prebiotik je proto vhodnou péčí o rovnováhu naší střevní mikrobioty.    vyvážená kombinace probiotik a prebiotik ve vysoké denní dávce 20 miliardnejsilnější z řady Biopronvhodný při a po užívání antibiotik k podpoře rovnováhy střevní mikrobiotyvhodný k podpoře rovnováhy střevní mikrobioty například též po kolonoskopiipro dospělé a děti od 3 letdoplněk stravyBiopron, pro každý den® Balení obsahuje 30 tobolek.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Biopron9 PREMIUM 30 tobolek výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here