BIO-LIFE Fabri Cleanse 300ml z lékárny Benu.cz

0
63

BIO-LIFE Fabri Cleanse 300ml od výrobce CM Trade je k dostání za cenu 589 Kč. Přejít do obchodu.

Bio-Life odstranovač alergenů Fabri Cleanse využijete jako přísadu do praní určenou k odstranění zvířecích, roztočových alergenů a pylových částic, které jsou příčinou alergických reakcí u lidí. Zvláště doporučována je na praní lůžkovin, ručníků a pyžam a bytového textilu. Vhodna je pro praní v automatické pračce i pro ruční praní. Účinná je již při teplotě 30°C. Vhodná je pro všechny druhy látek. Přípravek se může používat i na čištění koberců.Jak fungujeÚčinné čistící látky společně s přírodním antialergenem eukalyptem obalí a zneutralizuje pylové a zvířecí alergeny a ihned odstraní většinu roztočových alergenů a jejich zbytků.Rychlost účinkuPřípravek účinkuje ihned po aplikaci. Imunitnímu systému člověka může trvat až týden než se dostane opět do rovnováhy.Jak dlouho účinkujePřípravek neutralizuje a odstraňuje většinu alergenů okamžitě po použití přípravku. Na konci měsíce se počet alergenů zvyšuje o zhruba 14% z původního množství, proto se doporučováno použití přípravku 1× měsíčně.Balení obsahuje 300 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si BIO-LIFE Fabri Cleanse 300ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here