BEBACARE Fibre GOS/FOS 20 sáčků z lékárny Benu.cz

0
60

BEBACARE Fibre GOS/FOS 20 sáčků od výrobce Nestlé je k dostání za cenu 449 Kč. Přejít do obchodu.

BEBACARE FIBRE, doplněk stravy obsahující vlákninu GOS/FOS, od narození, 44 g.Doplněk stravy vhodný již od narození. BEBACARE FIBRE obsahuje vlákninu GOS/FOS, která napomáhá řešení problémů s vyprazdňováním u kojenců a malých dětí, frekvenci a konzistenci stolice. vhodné již od narozeníobsahuje GOS/FOS – speciální směs prebiotických oligosacharidů, která napomáhá zlepšení konzistence stolice po vzoru kojených dětí¹působí jako rozpustná vláknina, která je potravou pro probiotické bakterie mléčného kvašení ve střevě a může napomáhat zmírnit funkční zácpu změkčením stolice a zvýšením pohyblivosti střevdíky vláknině se konzistence stolice zlepšuje a frekvence se zvyšuje bez lepkuNestlé je prvním výrobcem kojenecké výživy na světě! Jejímu výzkumu a výrobě se věnuje více než 155 let. Roku 1867 Henri Nestlé představil světu 1. náhradní kojeneckou výživu – Farina Lactée.Řada doplňků stravy BEBACARE, které jsou určeny pro nejmenší děti a jejich maminky a jsou podpořeny výzkumy značky BEBA.Každý doplněk stravy Nestlé BEBACARE obsahuje kombinaci pečlivě vybraných látek, o nichž je známo, že pomáhají řešit specifické problémy těch nejmenších a podporují tak jejich správný vývoj.Čím jsou nové doplňky stravy Nestlé BEBACARE jedinečné? Přísné kontroly kvality – Inspirujeme se vysokými kritérii kvality, která používáme v kojenecké výživě. Inovace – Jsme průkopníky ve výzkumu zaměřeném na dlouhodobé zdraví každého dítěte. Speciálně navrženo pro kojence a malé děti – Známe potřeby kojenců a malých dětí a na jejich základě produkty navrhujeme.155 let Nestlé vědeckým expertem – Zaměřujeme se na výzkum a vývoj, abychom dětem nabídli to nejlepší. Balení obsahuje 20 sáčků po 2,2 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si BEBACARE Fibre GOS/FOS 20 sáčků výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here