9 nejlepších občerstvení pro nejlepší sportovní večírek

0
404

Podzim je bezpochyby sportovní sezónou. Světová série v baseballu znamená konec základní části, ale nové sezóny v NBA a americkém fotbalu teprve začínají. Nejdůležitější událostí letošního podzimu je však bezesporu mistrovství světa ve fotbale v Kataru.

Je pravděpodobné, že někdy budete pořádat sportovní večírek nebo se ho alespoň zúčastníte. Ať už vás sport baví, nebo ne, přesto si vážíte svých přátelských vztahů, takže nepochybně budete chtít jít s přáteli na největší sportovní událost roku, kde proti sobě nastoupí nejlepší národní týmy. Nebo si dokonce při sledování zápasu vsadit živě na sportovní sázky, které najdete na webu Bookmaker-Expert.com. Proč ne? Pokud se ve sportu příliš nevyznáte, ale chcete být na večírek pozváni, je však zásadní vybrat si, co si vzít s sebou.

Máte jednoduchou volbu: buď uděláte něco navíc a stanete se legendou mezi občerstvením na večírku, nebo si zaručíte, že vás už nikdy nikdo nepozve, a nenávratně tak poškodíte osobní vazby, které jste si vytvořili s lidmi, kteří věřili, že jste jejich kamarád, dokud jste jim nedokázali, že se mýlili, když jste přinesli tu příšernou věc.

Všimněte si, že v tomto seznamu je zahrnuto pouze občerstvení. Přesto byste si měli něco přinést, i když to na seznamu není. Téměř na každé akci budou akceptovány také dezerty podávané jako finger food, například cupcakes nebo brownies.

Žebra

Jak skórovat: Ten, kdo na fotbalový večírek, kterého jsme se zúčastnili, přinesl skutečný regál žebírek, bude po zbytek času zván na všechna setkání, která pořádáme.

Staňte se legendou: Přinášíme žebra, kamaráde, a ty JSI ikona!

Jak selhat: McRibs.

Křídla

Jak skórovat: Je nám jasné, že každého asi zajímá, jak se křídla ocitla na druhém místě seznamu pokrmů souvisejících s fotbalem. My máme stejně jako ostatní rádi pěkná křídla. Nejsou sice na vrcholu, ale stále jsou blízko vrcholu. Kdy jste naposledy na fotbalovém večírku slyšeli někoho poznamenat: „Aha, vy máte Buffalo Wings?!“? V dnešní době se prostě očekávají. Zbožňujeme je.

Staňte se legendou: Přineste si různé jiné příchutě než „hot“ a „mil“. V dnešní době je však tolik různých příchutí, které lidé chtějí na kuřecích křidélkách vyzkoušet, například citronový pepř, pikantní zázvor a další. Vždy byste měli přinést klasiku, protože ji každý očekává.

Jak selhat: Pokud jste si přinesli několik podivných příchutí, ale zapomněli jste si přinést pálivou a/nebo jemnou, každý se vás pouze zeptá na pálivou nebo jemnou. Když jim řeknete, že jste přinesli jen česnekový parmazán, jen sklopí oči a řeknou: „Aha…“. Sklopí hlavu, protože v tu chvíli vám těžko projeví nějaký respekt.

Slidery

Jak skórovat: S malými cheeseburgery opravdu nic nezkazíš, kámo.

Staňte se legendou: Vzpomeňte si na svůj oblíbený hamburger. Obsahoval jehněčí? Kobe versus hovězí wagyu? Obsahoval nějaký vynikající sýr? Pokud jde o zeleninu, možnosti jsou nekonečné: rukola, okurky, cibule, karamelizovaná cibule, rajčata atd. Udělejte jich pro své kamarády hodně a zjistěte, díky čemu byla tak vynikající. Pro své vegetariánské kamarády vyzvedněte několik hamburgerů Beyond Meat, pokud je mají v obchodech ve vašem městě.

Jak selhat: Pokud budete dodávat krůtí hamburgery, všichni je budou jíst, ale mnoho lidí vás za to nebude mít rádo.

Pizza

Jak skórovat: Každý si pochutná na horkém čerstvém plátku. Ideální strategií je přinést jeden uvařený a připravený a mít po ruce naaranžovaný, nevařený, až začne hra. Vypracujte plán s hostitelem.

Staňte se legendou: Oddělené calzóny

Jak selhat: Pokud na skupinovou pizzu podáváte ananas, jste sadista. Ostatní to považují za odporné. Stejně tak můžete být ISIS, když ho namočíte do mléka.

Preclíky

Jak skórovat: Je důležité zdůraznit, že v této souvislosti hovoříme o měkkých preclících. Nejedná se o tvrdé preclíky z kváskového těsta. Brazílie zmařila své čtvrtfinálové vítězství necelou minutu před koncem zápasu, takže ty si necháme na později, až vypijeme všechny zbytky piva.

Staňte se legendou: Jednoduché je mít preclíky. Přinesete si sůl navíc a různé omáčky na namáčení, které si každý může vychutnat se svými preclíky, včetně pikantního sýra, hořčice z kamenné mouky, omáčky na pizzu a dalších.

Jak selhat: Když si naberete teplý preclík, očekáváte, že se zaboříte do jeho hedvábné máslové dužiny, a zjistíte, že je tvrdý jako kámen, ať už proto, že je zatuchlý, starý nebo nebyl správně upečený, je to jedna z nejhorších věcí, které můžete v životě zažít.

Subs

Jak skórovat: Nejbližším ekvivalentem předkrmu, který by měl někdo poskytnout na sportovní večírek, je sendvič. Ty budou sloužit jako neoficiální hlavní jídlo na talíři každého z nás, od uzenin až po po’boys.

Staňte se legendou: Připojte náhradníka k favorizovanému týmu večera. Vezměte si hranolky a při sledování Francie si připravte sendvič „pan bagnat“. „Bacon Butty“ pro Anglii. Sledujete Brazílii? Sestavte „Bauru“. Už chápete, co máme na mysli?

Jak selhat: používání špatně nakrájeného nebo zatuchlého chleba nebo nanášení koření či pomazánek přímo na chléb. Tyto sendviče nejsou chutné.

Prasata v dece

Jak skórovat: Přinášíme zlatavě hnědé juniorské franky v těstě vyrobené výhradně z hovězího masa. Pro větší efekt je potřete rozpuštěným máslem. Dokonce i váš kamarád, který zarputile tvrdí, že nekonzumuje zpracované potraviny, může jeden nebo dva uklouznout.

Staňte se legendou: Bratwurst v preclíkovém těstě.

Jak selhat: Kdysi jsme slyšeli, že cokoli je zabalené v těstě, je zaručeně hit, ale pak jsme zkusili „spanakopitu“. Budeme vědět, že s někým nejsme kamarádi, když na naši fotbalovou párty přinese špenát zabalený v těstě.

Chipsy a dip

Jak skórovat: Bodovali byste, i kdybyste si přinesli jen hrnec zakysané smetany a balíček směsi francouzského cibulového koření. Téměř každý člověk si dá minimálně jeden chips a dip, přestože si to vlastně nikdo nedal na talíř. A když zůstanou zbytky, nikdo se nebude cítit povinen je zachraňovat.

Staňte se legendou: Připravte si vlastní vícevrstvý dip bez použití ochucovacích balíčků. Čím více vrstev, tím lépe, je tip profesionála.

Jak selhat: Kapustové chipsy.

Sýrové talíře

Jak skórovat: Sýrový talíř je jednoduchý způsob, jak zapůsobit na shromáždění. Můžete pokračovat po zařazení krekrů, studených plátků a ozdobných hroznů. Sýrový talíř není nikdy sporný. Vezměte na vědomí: Modrý sýr patří na omáčku ke křídlům, ne na sýrový talíř. Tato hmota má zápach podobný nohám.

Staňte se legendou: Místo obvyklého čedaru zvažte vylepšení sýrů. Přidejte některé autentické sýry. Mluvíme o sýrech brie, gruyere a čerstvé mozzarelle. Místo použití uzenin přeměňte všechny tyto kousky na prosciutto.

Jak selhat: Smažené sýrové tyčinky. Víte, že tato hra trvá více než dvě hodiny? Jejich přinesením nemůžete získat body, pokud je na večírku nesmažíte. Už jste někdy viděli nebo ochutnali smažené sýrové tyčinky, které byly hodinu venku? Není to nic lákavého…

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here