ZOVIRAX 50MG/G krém při oparech na rtu 2g z lékárny Benu.cz

0
65

ZOVIRAX 50MG/G krém při oparech na rtu 2g od výrobce GlaxoSmithKline je k dostání za cenu 299 Kč. Přejít do obchodu.

Přípravek Zovirax obsahuje aciklovir a používá se k léčbě oparů na rtech a obličeji ve stadiu svědění, pálení nebo puchýřků. Klinické studie ukázaly, že včasná léčba tímto přípravkem zastaví tvorbu oparu. Jestliže se opar již objevil, léčba tímto přípravkem urychlí jeho hojení.Přípravek mohou používat dospělí, dospívající i děti.Opary způsobuje nejčastěji vir Herpes simplex. Ten se normálně nachází v nervových zakončeních rtů a okolních tkání. Mezi spouštěče oparu patří fyzická a psychická zátěž např. únava, stres, menstruace a jiné hormonální změny, dlouhý pobyt na slunci a nachlazení. Po zátěžovém podnětu putuje virus zpět po nervových drahách ke kůži do okolí rtů a vyvolá tvorbu oparu.Balení obsahuje 2 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si ZOVIRAX 50MG/G krém při oparech na rtu 2g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here