Winix Zero Compact čistička vzduchu z lékárny Benu.cz

0
45

Winix Zero Compact čistička vzduchu od výrobce Winix je k dostání za cenu 4189 Kč. Přejít do obchodu.

Kompaktní čistička vzduchu Winix ZERO Compact je vhodná do menších až středních místností o max. velikosti 50 m2. Je vybavena pokročilým filtračním systémem, který se postará o účinné odstranění až 99,97 % polétavých částic v domácnosti. Kromě vysokého výkonu 250 m3/h nabízí snadné přenášení, jednoduché ovládání a nenáročnou údržbu. Vysoká účinnost a velmi nízká spotřeba energie jsou zaručeny certifikacemi.4stupňový filtrační systém odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, cigaretový kouř, bakterie a viry, spory plísní, organické chemické látky a pachy z domácnosti. Patentovaná technologie PlasmaWave® vytváří kladné a záporné ionty, díky nimž se nečistoty ve vzduchu rozkládají na molekulární úrovni, a navíc dochází k jeho svěžímu nabití, jako je tomu v přírodě.Parametry:doporučeno pro místnosti do 50 m2 (běžné čištění, prevence)doporučená velikost místnosti pro alergiky a astmatiky je do 25 m2maximální vzduchový výkon 250 m3/h4 stupně čištění s certifikovanou účinností 99,97 % (360° All-in-one filtr: předfiltr & True HEPA filtr & uhlíkový filtr, PlasmaWave®)3 rychlosti ventilátoru (nízká, střední, vysoká)automatický režim čištění upravuje rychlost ventilátoru dle kvality vzduchu v místnostimanuální noční režim – režim spánku přepne čističku do tichého režimu a ztlumí jas paneluindikace znečištěného filtru – upozornění na výměnu filtruindikátor kvality vzduchu – zobrazuje aktuální kvalitu vzduchu ve třech úrovních (modrá – čistý vzduch, oranžová – mírné znečištění, červená – vysoké znečištění)prachový senzordotykový ovládací panelpříkon: 12–55 Wnízká provozní hlučnost 31,2 – 54,2 dBcertifikace CE, RoHS, ECARF, WEEE, Allergy UKObsah balení: čistička vzduchu, 360° True HEPA filtr All-in-one, uživatelská příručka.Dokumenty ke stažení:Návod k obsluze

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Winix Zero Compact čistička vzduchu výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here