Vieste Magnesium bisglycinát Plus cps.90 z lékárny Benu.cz

0
77

Vieste Magnesium bisglycinát Plus cps.90 od výrobce Vieste group je k dostání za cenu 339 Kč. Přejít do obchodu.

Vieste Magnesium bisglycinát plus je doplněk stravy s vysokou vstřebatelností ve formě chelátového hořčíku. Využitelnost hořčíku ve formě chelátu v lidském těle je až 80 %. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, normálnímu energetickému metabolismu, k normální psychické činnosti a normálního stavu svalů, kostí a zubů. Bisglycinát hořečnatý je vhodné užívat po tréninku a v odpoledních či večerních hodinách.Vieste Magnesium bisglycinát je vyroben bez přídavků jakýchkoliv additiv, v čisté formě. Ve veganské kapsli je obsažen pouze hořčík a vitamín B6.Je obohacený o vitamín B6 ve formě P5P – pyridoxal 5 fosfátu. Je to aktivní a velmi vzácná forma vitamínu B6 s vysokou biodostupností. Vitamín B6 přispívá k normální syntéze cysteinu, normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismu bílkovin a glykogenu, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému a k regulaci hormonální aktivity.vhodné pro veganyhořčík ve formě chelátuobohacen o vitamin B6bez přídavků aditiv – čistá formaBalení obsahuje 90 kapslí. Hmotnost obsahu 81,7 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Vieste Magnesium bisglycinát Plus cps.90 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here