VICHY NEOVADIOL Postmenopauza denní krém 50 ml z lékárny Benu.cz

0
49

VICHY NEOVADIOL Postmenopauza denní krém 50 ml od výrobce Loreal je k dostání za cenu 879 Kč. Přejít do obchodu.

NEOVADIOL POST-MENOPAUSERelipidační remodelační denní krém pro období postmenopauzy NEOVADIOL POST-MENOPAUSEPomáhá reaktivovat mechanismy pleti po menopauze, která přichází velmi individuálně okolo 50 roku života.Balení obsahuje 50 ml.   Hormonální změny v období po menopauze urychlují stárnutí pleti.Snižuje se tvorba lipidů, což vede k akutní suchosti pleti. Vrásky jsou výraznější, pleť ztrácí pevnost.NEOVADIOL RELIPIDAČNÍ REMODELAČNÍ DENNÍ KRÉM reaktivuje mechanismy pleti: pomáhá snížit její ochablost, zvyšuje hutnost a redukuje vrásky.Klinicky prokázaná účinnost:-25 % OCHABLOST PLETI*+17 % HUTNOST PLETI*-28 % VRÁSKY*VYSOCE ÚČINNÉ AKTIVNÍ LÁTKYOmega 3-6-9 mastné kyselinyDoplňte ztrátu kožních lipidů a vyživte svou pleť do hloubkyNiacinamidPoskytuje silnou antioxidační ochranuPROXYLANE a výtažky z kasieKompenzuje viditelnost dopadů hormonálních změn na pleť  Proxylane zvyšuje syntézu prokolagenu I a III, kolagenu VII a GAGS.Pokožka je vyplněná a zpevněná, vrásky jsou méně výrazné a pleť méně povadlá.Náš Proxylane je získán za použití principů „green chemistry“. Optimalizovaný dodavatelský řetězec, který získává suroviny z udržitelně obhospodařovaných evropských lesů, což má za následek proces, který snižuje množství odpadu z 96 kg na 1 kg.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si VICHY NEOVADIOL Postmenopauza denní krém 50 ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here