Ve vzduchu budete žít naplno

0
1582

Jste dobrodruzi, kteří milují, když se jim do žil vlévá adrenalin? Mnoho lidí popisuje, jak mají při adrenalinových aktivitách pocit, že konečně pořádně žijí. A pokud jste v poslední době něco takového zažili, jistě to také potvrdíte. Je jedno, zda šlo o bezhlavé sjíždění singletracku na kole, rychlou jízdu na bobové dráze nebo třeba skok padákem. Pojďte si i vy ještě o letošních prázdninách užít ten pocit, že žijete naplno!

Víte, kde zažijete nejhezčí pocity? Ve vzduchu. Možná nás výšky tolik přitahují, jelikož se v nich nemůžeme vznášet, kdykoliv se nám zachce. Kdo ví. Každopádně je krásné si z nebe prohlížet všechna ta místa, jež znáte ze země. A to ať už si plujete v horkovzdušném balónu, nebo skáčete a padáte čím dál větší rychlostí.

Let balónem okouzlí každého

Nemáte-li s pobytem ve výškách příliš zkušeností, let balónem je skvělou aktivitou, s níž můžete začít. Poznáte, jak krásný je pohled z výšky, přitom nebudete muset mít strach z toho, že se něco stane. V koši balónu s vámi vždy bude kvalifikovaný odborník, který se o vše postará. Při nevhodných podmínkách s vámi do vzduchu ani nevzlétne, což je také důvod, proč jsou lety tak často odkládány. Nelekejte se proto, když vám pár hodin před odletem zavolají s informací o překladu letu na jiné datum. Je to kvůli vaší bezpečnosti. Více informací o vhodných podmínkách k letu i pravidlech najdete na www.leteckezazitky.cz/Balony.

Jeden skok nestačí

Let balónem je moc pěkný, avšak tandemový seskok ve vás nechá ještě daleko lepší vzpomínky. Kdo jednou skočí, chce si zážitek určitě ještě zopakovat. Pocit beztíže při volném pádu je totiž skutečně vzrušující a euforický. Naprosto při něm zapomenete na okolní svět a vnímáte pouze své vlastní štěstí.

Let balónem stejně jako tandemový seskok objednáte zde. Na webu LeteckeZazitky.cz se lze rovnou inspirovat, jaké další vzdušené zážitky je možné vyzkoušet. Jaký se zalíbí vám?

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here