UrgoTul krytí lipidokoloidní vrstva 10x12cm, 10ks z lékárny Benu.cz

0
59

UrgoTul krytí lipidokoloidní vrstva 10x12cm, 10ks od výrobce Laboratories URGO je k dostání za cenu 2879 Kč. Přejít do obchodu.

Zdravotnický prostředek UrgoTul je krytí vyrobené za použití lipidokoloidové technologie (TLC) exkluzivně vyvinuté společností Urgo. Urgotul je neokluzivní ohebné a přizpůsobivé krytí sestávající z polyesterové síťky impregnované hydrokoloidovými částečkami ve vazelínové matrix. Tento materiál obsahuje hydrokoloid (karboxymethylcelulózu), parafinový olej, vazelínu a nosičové polymery.Při kontaktu s exsudátem rány interagují hydrokoloidové částečky materiálu UrgoTul s vazelínou za vzniku lipido-koloidového rozhraní, které vytváří vlhké prostředí, jež výborně podporuje hojení rány. Díky chemickému složení není krytí na dotek mastné a má protiskluzové vlastnosti. Nelne k ráně ani k okolní kůži. Snímání krytí je pro pacienta bezbolestné a atraumatické. Krytí UrgoTul se tedy vyznačuje určitými specifickými charakteristikami: vytváří a udržuje vlhké prostředí podporujícího hojení,při snímání nepoškozuje nově vytvořenou tkáň,jeho výměna je pro pacienta bezbolestná.Balení obsahuje 10 ks o rozměru 10×12 cm.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si UrgoTul krytí lipidokoloidní vrstva 10x12cm, 10ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here