TrueLife Invio BW Double ohřívačka kojeneckých lahví z lékárny Benu.cz

0
55

TrueLife Invio BW Double ohřívačka kojeneckých lahví od výrobce elem6 s.r.o. je k dostání za cenu 999 Kč. Přejít do obchodu.

TrueLife Invio BW Double je multifunkční ohřívačka a sterilizátor v jednom pro 2 kojenecké lahve, s rychlým a rovnoměrným ohřevem obou lahví zároveň, několika úrovněmi preferované teploty, funkcí pro dlouhodobé udržení teploty a funkcí automatického vypnutí, LCD pro kontrolu teploty, tichým chodem, snadnou obsluhou i čištěním, 100% silikonem bez sloučeniny BPA a přenosným košíkem v balení.Invio BW Double je vhodný pro všechny typy kojeneckých lahví.Ideální pro dvojčata – v ohřívači Invio můžete simultánně ohřát dvě kojenecké lahve. Tuto možnost oceníte zejména jako maminka dvojčat, v případě, že je potřeba nakrmit obě děti zároveň.Kromě funkce rychlého ohřevu mléka a dětských příkrmů ohřívač lahví TrueLife disponuje i funkcí sterilizace. Nemusíte tedy pořizovat další přístroje, abyste udrželi lahvičky a dudlíky vašeho miminka v čistotě.Parametry ohřívače lahví TrueLife Invio BW Double: Hmotnost: 1000 gRozměry: 208 × 145 × 320 mmDélka napájecího kabelu: 0,73 mNapájení: Síťové, 220-240 V 50/60 Hz, Výkon 500 W.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si TrueLife Invio BW Double ohřívačka kojeneckých lahví výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here