TrueLife FitScale W3 osobní váha z lékárny Benu.cz

0
48

TrueLife FitScale W3 osobní váha od výrobce elem6 s.r.o. je k dostání za cenu 399 Kč. Přejít do obchodu.

TrueLife FitScale W3 je chytrá váha, která měří hmotnost a podíl tuku, svalů, vody i kostí v těle.FitScale W3 rozpozná až 8 unikátních uživatelů – váhu tedy využije celá domácnost.Váha ihned spočítá BMI index a další statistiky. Navíc si jednoduše nastavíte hmotnostní cíl a při použití získáte zpětnou vazbu, zda se k němu blížíte nebo ne. Často sportujete? Pak oceníte režim athlete, který vám pomůže ještě snáze dosáhnout vašich sportovních snah. Výpočty indexů má v tomto režimu na starosti upravený algoritmus.Svrchní část osobní váhy TrueLife kryje tvrzené sklo zajišťující dlouhou životnost. Kvalitní zpracování a jednoduchý design z chytré TrueLife váhy dělají stylový doplněk vašeho domova. Voděodolná.Nosnost: 180 kg. Rozměry v cm (š x v x h): 31,0 x 31,0 x 2,5. Hmotnost: 1,86 kg. Napájení: 3x 1,5V AAA baterie.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si TrueLife FitScale W3 osobní váha výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here