TraumaPet zvlhčující gel se stříbrem 15ml z lékárny Benu.cz

0
85

TraumaPet zvlhčující gel se stříbrem 15ml od výrobce NanoComplex je k dostání za cenu 219 Kč. Přejít do obchodu.

TraumaPet zvlhčující gel s Ag je veterinární gel pro lokální aplikaci na rány různého původu s obsahem stříbra. Podstatnou složkou je voda, která zvlhčuje ránu pro podporu vlhkého hojení.Gel je určený na čerstvé rány, které zvlhčuje, zchlazuje, přináší úlevu a podporuje hojení (u všech typů ran včetně infikovaných, díky antibakteriálnímu a protizánětlivému účinku koloidního stříbra NanoComplex®).Gel na rány vašim mazlíčkům také pomůže na:Jakékoli rány včetně otevřených.Oděrky.Kousnutí.Praskliny.Škrábance.Infikované rány.Podráždění análních žláz a vulvy.TraumaPet® nabízí dva produkty, které se používají na rány, pokud dojde k poranění. Gel na rány TraumaPet® gel Ag, který se používá na počátku na otevřené rány a krém na podporu hojení TraumaPet® cremor Ag, který se používá až se na ráně utvoří strup.Balení obsahuje 15 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si TraumaPet zvlhčující gel se stříbrem 15ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here