Trápí vás bolesti svalů a kloubů? Vyzkoušejte chladivý gel

0
1750

V současné době palčivé bolesti svalů a kloubů trápí všechny věkové kategorie, přičemž příčinou může být opotřebení, ochabování či vysoké namáhání určitých partií pohybového aparátu. V brzkém věku se obtíže objevují především u náruživých sportovců, kteří své svaly vystavují velkému úsilí. A není tedy divu, že přípravky eliminující bolest a poskytující cílenou úlevu jsou stále vyhledávanější. Nicméně ne všechny preparáty volně dostupné na trhu jsou účinné.

Doporučovaným prostředkem, který používají miliony lidí v šedesáti zemích světa, je bezpochyby gel nesoucí název Biofreeze. Chladivý gel obsahuje přírodní mentol, který okamžitě proniká ke zdroji bolesti, tudíž účinek je takřka okamžitý. Seznam látek v obsahu napovídá o tom, že se jedná o přírodní gel.

Určitě znáte babskou radu, že na bolavé svaly či klouby by se měly přikládat chladné předměty, například zelenina z mrazničky. Ano, tlumí se tím bolest, ale na druhou stranu má led i svá úskalí. Pokožka je po zchlazení ledem podrážděná a zatuhlá, což také není dvakrát příjemné. Kdežto speciální gel proti bolesti svalů a kloubů je na použití jednodušší a praktičtější.

Kdy vám může chladivý gel pomoci?

Velice často se lidé trápí bolavými svaly, svalovým napětím, bolestmi ramen, kolen, páteře i loketních kloubů. Chladivý gel Biofreeze je proti těmto neduhům velice účinný. Dokonce je nápomocen i v okamžiku, kdy vás zlobí krční páteř. A velice si přípravek pochvalují pacienti s artrózou a artritidou.

Aplikace je velice snadná, protože se jedná o lehce roztíratelný a rychle se vstřebávající gel. Stačí nanést trochu gelu na postižené místo a vmasírovat jej do pokožky. Ihned vám uleví od bolesti, přestože neobsahuje žádná analgetika. A účinek zcela přírodního přípravku trvá asi tři hodiny.

2.5/5 - (2 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here