Toothy Launcher Set LED světlo pro bělení zubů + náústek na LED světlo + bělící gely na 6 dní 3 ks + ranní pasta 65 g + večerní pasta 65 g dárková sada z lékárny Benu.cz

0
44

Toothy Launcher Set LED světlo pro bělení zubů + náústek na LED světlo + bělící gely na 6 dní 3 ks + ranní pasta 65 g + večerní pasta 65 g dárková sada od výrobce Toothy Original s.r.o. je k dostání za cenu 1439 Kč. Přejít do obchodu.

Toothy® Launcher Set je ideální sada pro váš začátek s bělením zubů, která obsahuje šestidenní sadu na bělení zubů, ranní bělící zubní pastu 65 g a večerní bělící zubní pastu 65 g All Day Care.Nastartuje váš proces bělení zubůBezbolestná bělící metoda bez použití peroxidu Výsledky pouze díky 10 minutám denněBělící pasty All Day Care bělení perfektně podpoříCertifikováno dle NQA a SZUSada Toothy® Launcher Set je skvělá volba, pokud nevíte kde začít a chcete nastartovat své bělení. Sada obsahuje bělící gely na 6 dní, během kterých se Vaše zuby rozzáří a vybělí o několik odstínů. LED světlo Vám pak zůstane pro případné opakované bělení a vy se můžete do budoucna zásobovat pouze doplňujícími gely.Sada zubních past All Day Care pak bělení perfektně podpoří. Ranní pasta s příchutí kokosu dokonale vydezinfikuje ústa a díky karnaubskému vosku na zubech vytvoří film, který je celý den chrání. Večerní pasta obsahuje bentonitový jíl a díky aktivnímu uhlí a Hydroxyapatitu vaše zuby rozzáří a vybělí.Gel je vyvinut tak, aby doručil výsledky bez negativního efektu na citlivost vašich zubů. Díky kombinaci účinných látek a jejich aktivaci UV světlem dochází k oxidaci, která likviduje nečistoty na vašich zubech a ničí bakterie, které mají na svědomí zažloutnutí zubů.Stačí pár minut denně a vaše zuby mohou být o několik odstínů bělejší.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Toothy Launcher Set LED světlo pro bělení zubů + náústek na LED světlo + bělící gely na 6 dní 3 ks + ranní pasta 65 g + večerní pasta 65 g dárková sada výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here