Tierra Verde Puer bělící prášek papírový sáček 1 kg z lékárny Benu.cz

0
43

Tierra Verde Puer bělící prášek papírový sáček 1 kg od výrobce Tierra Verde je k dostání za cenu 219 Kč. Přejít do obchodu.

Puer je plně biologicky odbouratelný bělicí prášek na bázi aktivního kyslíku vhodný pro praní bílého prádla v mýdlových ořechách. Aby vaše bílé prádlo bylo bílé i bez chemických optických zjasňovačů a chlórových bělidel. Puer je výborný také pro namáčení a odstraňování skvrn ze stálobarevného prádla. Rozjasňuje zašlou bílou barvu a zabraňuje šednutí. Je možné ho použít jako odstraňovač skvrn na stálobarevné prádlo.Má antimikrobiální účinky.Nahradí i agresivní prostředky na čištění odtoků dřezů, van, umyvadel, sprch a toalet.Puer neboli perkarbonát sodný je prací soda (uhličitan sodný) obohacená kyslíkem. Při aktivaci teplou vodou se uvolňuje kyslík a tvoří peroxid vodíku, který má bělicí účinky (rozjasňuje zašlou bílou barvu, prevence šednutí prádla). Puer se za velkého šumění a pěnění rozkládá na sodu, vodu a kyslík, takže je biologicky zcela odbouratelný a skvěle vychází i s čističkou vody nebo septikem. Tyto bílé kuličky vám usnadní praní i úklid. Jsou prostě jednoduše geniální. Aby Puer správně účinkoval, zalijte ho vodou o teplotě minimálně 55 °C. Ve studené vodě se prášek nerozpustí a nezaktivuje.Certifikát Ecogarantie – mezinárodně uznávaný certifikát  který zaručuje, že produkty Tierra Verde splňují přísné ekologické požadavky.Balení obsahuje 1 kg (papírový sáček).

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Tierra Verde Puer bělící prášek papírový sáček 1 kg výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here