Temtex kinesio tape Classic modrý 5 cm x 5 m z lékárny Benu.cz

0
54

Temtex kinesio tape Classic modrý 5 cm x 5 m od výrobce Towatek Korea je k dostání za cenu 289 Kč. Přejít do obchodu.

Classic, modrá tejpovací páska 5cm x 5mPružná bavlněná páska s mimořádnou lepivostí, která se aplikuje na poraněný nebo problematický sval nebo kloub. Na kůži vydrží několik dní, během nichž ho celou dobu pozitivně ovlivňuje.odstraňuje bolest podporuje hojení pomáhá aktivovat oslabené svaly odstraňuje otoky a modřiny centruje nebo stabilizuje klouby výborně drží za všech podmínek (i při sprchování, plavání nebo sportu) Použité lékařské lepidlo je hypoalergenní. Mohou ho používat i lidé s citlivou pokožkou a děti. Má elasticitu 160% díky vysoké hustotě bavlněných vláken a kvalitě použitých polymerů. Neobsahuje latex (latex je častým zdrojem alergických reakcí). Vyrábí se v Jižní Koreji. Towatek je výrobcem špičkových tejpovacích pásek již od roku 1995.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Temtex kinesio tape Classic modrý 5 cm x 5 m výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here