Tantrická masáž jako cesta k dokonalému uvolnění

0
1115

Milujete tradiční masáže a berete je jako klasickou cestu k uvolnění napjatých svalů? Pokud ano, pak se vám stoprocentně budou líbit také ty tantrické. Oproti standardním se ale jedná o poněkud odlišnou záležitost. Masírovat vás totiž budou zkušené masérky na všech tělesných partiích. Cílem tantry je uvolnění, nicméně nikoli pouze fyzické, ale duchovní. Prostřednictvím specifické spirituální masáže byste měli dosáhnout absolutní svobody a nalezení vlastního vnitřního já. V čem je tedy tantra specifická a proč je dnes tolik oblíbená? Na obě otázky vám postupně odpovíme.

Vnímejte doteky všude na vašem těle

Moderní tantra a nuru masáže jsou založeny především na maximálním množství doteků. Každý z nich je samozřejmě účelný a vede k maximální stimulaci určené oblasti. Součástí tantra masáže je mnohdy také vyvrcholení. Na tom, zdali chcete orgasmu dosáhnout, se předem domluvíte s praktikující masérkou. Z drtivé většiny se jedná o nedílnou součást celého procesu. Erotická masáž Praha nabízí hned několik druhů postupů a je jen na vás, který si zvolíte.

Na sex zapomeňte!

Tak to v každém případě. Spousta z nás je zvyklá při intimních chvílích na vzájemné doteky a laskání celého těla. Toto do oblasti tantra masáží nepatří. Vy si budete užívat masáže ze strany specialistky, nicméně vaše aktivita je v tomto procesu nepřípustná. Soustředit se budete pouze na osvobození se od všeho ostatního. Jakýmsi vrcholem tantrické masáže není orgasmus, ale spousta příjemných pocitů.

Párová masáž? Proč ne?

Je váš partner či partnerka založen stejně jako vy a chtěli byste si užívat tantrické masáže oba dva? Proč ne? Samozřejmě to není problém. Jednoduše se podívejte na https://www.secret-eroticmassage.cz/. Nabídka je tady skutečně pestrá a budete si moci vybrat takovou masáž, která vám bude dokonale sedět po všech stránkách.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here