Sunar Complex 2 6 x 600 g z lékárny Benu.cz

0
84

Sunar Complex 2 6 x 600 g od výrobce Hero je k dostání za cenu 1614 Kč. Přejít do obchodu.

Sunar Complex 2Pokračovací mléko Sunar Complex 2 obsahuje unikátní kombinace živin podle vzoru mateřského mléka s mléčným tukem a bez palmového oleje. Je vhodné jako součást smíšené stravy pro děti od ukončeného 6. měsíce.Mléčný tuk – Klíčová složka mateřského mléka.Bez palmového oleje – Šetrnější k přírodě.Spokojené bříško – Mléčný tuk a GOS přispívají ke spokojenému bříšku.Imunita – Vitamin A* přispívá ke správné funkci imunitního systému.Růst kostí – Obsahuje vápník* a vitamin D* pro správný růst a vývin kostí.Balení obsahuje 600 g.Sunar Complex 2 je pokračovací kojenecká výživa v práškuSunar obsahuje mléčný tuk již od počátku výrobyMléčný tuk je druhou nejzastoupenější složkou mateřského mléka.Mozek je ze 2/3 tvořen tukem. A k 90 % růstu mozku dochází v prvních třech letech života.Proč je mléčný tuk důležitý?Lipoproteinová membrána MFGM, kterou mléčný tuk přirozeně obsahuje, se podílí na příjmu vitaminů, pohodovém trávení a stojí za spokojeným bříškem vašeho miminka. Vysoká energetická hodnota Sunaru přispívá k lepší vstřebatelnosti vitaminů A, D, E, K rozpustných v tucích.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Sunar Complex 2 6 x 600 g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here