Sunar BIO 2 700g z lékárny Benu.cz

0
56

Sunar BIO 2 700g od výrobce HERO CZECH je k dostání za cenu 299 Kč. Přejít do obchodu.

Naše nejlepší pokračovací mléko v BIO kvalitě je vyrobeno z BIO smetany, bez palmového oleje, s obsahem přírodních bílkovin. Je vhodné jako součást smíšené stravy pro děti od ukončeného 6. měsíce pro jejich přirozený růst.Sunar BIO 2 je pokračovací kojenecká mléčná výživa v prášku. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. BIO mléko pro výrobu Sunaru BIO pochází primárně z malých ekofarem ve Francii, kde se stáda krav po většinu roku volně pasou na rozlehlých pastvinách a jsou dokrmovány hlavně bio krmivem. BIO mléko z ekofarem je zpracováváno šetrným procesem, který zaručuje zachování vysoké kvality. Díky obsahu smetany s mléčným tukem má kojenecké mléko Sunar BIO lahodnou mléčnou chuť.Obalový materiál (víčko, odměrka i plechovka) je plně recyklovatelný.Proč si vybrat Sunar BIO?BIO mléko pro výrobu Sunaru BIO pochází primárně z malých ekofarem ve Francii, kde se stáda krav po většinu roku volně pasou na rozlehlých pastvinách a jsou dokrmovány hlavně BIO krmivem. BIO mléko z ekofarem je zpracováváno šetrným procesem, který zaručuje zachování vysoké kvality. Díky obsahu smetany s mléčným tukem má kojenecké mléko Sunar BIO lahodnou mléčnou chuť. Obalový materiál (víčko, odměrka i plechovka) je plně recyklovatelný.  Balení obsahuje 700 g.  Dodržujeme přísnéstandardy ekologického zemědělstvíPlemena kraviček Montbéliarde a Prim’Holstein byla vybrána pro prémiovou kvalitu mléka a úzkou vazbu s farmářem.Stáda se po většinu roku volně pasou na rozlehlých pastvinách a jsou dokrmována hlavně BIO krmivem Produkty čisté jako příroda, ze které pochází Kravičky jsou chovány na rodinných ekofarmách, v jihozápadní části Francie v oblasti Massif Central, která je proslulá nádhernou čistou přírodou.Veškerá výroba probíhá podle pravidel ekologického zemědělství, čímž pomáháme chránit životní prostředí.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Sunar BIO 2 700g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here