Stadler Form Theo z lékárny Benu.cz

0
74

Stadler Form Theo od výrobce Stadler Form je k dostání za cenu 3899 Kč. Přejít do obchodu.

Stadler Form Theo je kondenzační odvlhčovač vzduchu, který zachytí až 10 litrů vody za den. Vhodný je do místnosti o velikosti až 40m².Odvlhčovač vzduchu Theo k vašim službámV místnosti s nadměrnou vlhkostí vzduchu zajistí odvlhčovač vzduchu Theo optimální vlhkost. Odvlhčovač vzduchu Theo je vhodný do místností o rozloze maximálně 40 m². Vestavěný vlhkoměr vás vždy informuje o aktuální vlhkosti.Překvapivý výkon, snadné ovládáníZa optimálních podmínek dokáže Theo získat ze vzduchu až 10 litrů vody za den. Vlhkost, kterou chcete v místnosti dosáhnout a udržovat, nastavíte velmi jednoduše. Na výběr máte 3 úrovně vlhkosti vzduchu, a to 40, 50 nebo 60%.Velkorysý objem nádoby na sběr vodyNádoba na sběr vody získané ze vzduchu má objem až 2,1 litru. Po jejím naplnění ji z odvlhčovače Theo jednoduše vyjměte, vodu vylijte a znovu vložte, aby pokračoval v odvlhčování. O jejím naplnění vás bude Theo informovat červeným indikátorem.Připojen k odtoku pracuje nonstopVoda získaná ze vzduchu se shromažďuje ve sběrné nádobě. Chcete-li zajistit nepřetržitý provoz odvlhčovače vzduchu bez potřeby vylévání vody, jednoduše jej připojte přímo k odtoku pomocí přibalené hadičky.Pro milovníky praktických řešeníPraktický časovač umožňuje nastavit spuštění nebo ukončení provozu odvlhčovače vzduchu, a to v rozmezí 1 až 7 hodin. Po uplynutí časového intervalu se Theo sám zapne nebo vypne. Automaticky a bezpečně se vypne i po naplnění nádoby na vodu.Funkce Defrost předchází tvorbě námrazyTheo je vybaven funkcí automatického rozmrazování. Když klesne teplota v místnosti pod 10 stupňů, automaticky zapne funkci rozmrazování. Tím zabrání tvorbě námrazy během provozu.Odvlhčovač, za který se nemusíte stydětDíky štíhlému tělu a modernímu designu působí odvlhčovač vzduchu Theo jako stylový doplněk do každé domácnosti. Odstraňovat nadměrnou vlhkost tak klidně může na chodbě, v ložnici či obýváku.Přesouvejte Thea bez námahyChtěli byste odvlhčovač vzduchu využívat ve více místnostech? Theo vám to umožňuje. Díky praktické rukojeti jej můžete snadno přenést všude tam, kde je potřeba snížit vlhkost vzduchu.Technické údaje:    VÝKON    Pohybující se vývod vzduchu Swing: neTechnologie: kondenzačníVelikost místnosti (max): 40 m² / 100 m³Odvlhčovací výkon (max v ideálních podmínkách): 10 l vody / 24 hodObjem nádoby na vodu: 2,1 lPřipojení k odtoku vody: anoAutomatické vypnutí při naplnění zásobníku: anoFunkce automatického rozmrazování Defrost: anoOVLÁDÁNÍ    Úrovně výkonu: 1Zabudovaný vlhkoměr: anoNastavení požadované vlhkosti vzduchu: 40 %, 50 %, 60 %Časovač zapnutí nebo vypnutí: po 1-7 hodNoční režim: neKolečka pro snadnou manipulaci: neTECHNICKÉ SPECIFIKACE    Rozměry (š x v x h): 305 x 516 x 216 mmHmotnost: 11,4 kgHlučnost: 42 dB(A)Spotřeba energie: 280 WObsah balení:    Hadička pro připojení k odtoku vodyOdvlhčovač vzduchu

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Stadler Form Theo výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here