Sonnentor Sirup BIO – Kola (500 ml) – s přírodní chutí koly a bez kofeinu z Econea.cz

0
85


CHCI TO


Kola z pelyňku? A bez kofeinu? No prosím! 🙂 Nasládlou, karamelovou, lehce kyselkavou chutí si vás získá přírodní sirup od Sonnentoru vyrobený z extraktu pelyňku, jablečného koncentrátu, karamelizovaného cukru a extraktu z limetky, skořice a máty. Nápoj s oblíbenou kolovou příchutí si tak můžete připravit bez umělých aromat a chemické konzervace. Stačí zalít sodovkou nebo minerální vodou. Na zdraví!

Česko-rakouská značka Sonnentor nás svým přístupem uvádí v obdivný úžas. Průkopník ve výrobě bioproduktů svými lahodnými čaji i voňavým kořením rozdává radost už přes čtvrt století. Es má přitom tahle srdcová značka plný rukáv. 100% BIO kvalita každé ingredience. Šetrné zpracování a velký díl ruční práce. Kompostovatelné materiály, minimalizace odpadů a uhlíkové stopy. Obdivuhodně transparentní a férová spolupráce s farmáři. To jsou jen střípky inspirativní práce, kterou tým Sonnentoru dělá svět lepším místem. Nezaměnitelná značka přeměňuje obyčejný hrneček s čajem v symbol naděje, že poctivou prací v souladu se Zemí skutečně můžeme pomoci následujícím generacím k lepší budoucnosti. 

Složení:

 • jablečný koncentrát bio 70 %, extrakt z pelyňku brotanu bio 15 %, karamelizovaný cukr bio, extrakt z: limetky bio, skořice bio a máty bio 5 %
 • Cena tohoto produktu je 240 Kč. K zakoupení je v obchodě Econea.cz. Pokud si vyberete věci za 1800 Kč a více, máte dopravu jen za 20 Kč.

  CHCI TO

  4.4/5 - (24 votes)

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here