Sonnentor Kořenící směs Holy Veggie BIO – grilovací koření (30 g) – pro vegany a vegetariány z Econea.cz

0
74


CHCI TO


Ochutnali jste někdy zeleninu, která byla tak lahodná, že se stala hlavní hvězdou grilovačky? S nevšední kořenící směsí Holy Veggie v BIO kvalitě toho snadno docílíte. Rajčátkům, cuketám nebo lilkům propůjčí tak výjimečné aroma, že mu podlehnou i zapřísáhlí masožravci. V chuti se prosazují bylinky jako je estragon, medvědí česnek a šalvěj, společnost jim dělá řasa nori nebo květy chrpy a měsíčku. Holy Veggie není vybíravá, padne si do oka s českou, středomořskou i karibskou kuchyní. Bonusem je udržitelné balení, které zbytečně nezatěžuje přírodu. 

Česko-rakouská značka Sonnentor nás svým přístupem uvádí v obdivný úžas. Průkopník ve výrobě bioproduktů svými lahodnými čaji i voňavým kořením rozdává radost už přes čtvrt století. Es má přitom tahle srdcová značka plný rukáv. 100% BIO kvalita každé ingredience. Šetrné zpracování a velký díl ruční práce. Kompostovatelné materiály, minimalizace odpadů a uhlíkové stopy. Obdivuhodně transparentní a férová spolupráce s farmáři. To jsou jen střípky inspirativní práce, kterou tým Sonnentoru dělá svět lepším místem. Nezaměnitelná značka přeměňuje obyčejný hrneček s čajem v symbol naděje, že poctivou prací v souladu se Zemí skutečně můžeme pomoci následujícím generacím k lepší budoucnosti. 

Složení:

 • Cibule bio, Pastinák bio, Koriandr bio, Petržel bio, Estragon bio, Česnek medvědí bio, Šalvěj bio, Chrpa květ bio (6%), Měsíček květ bio (5%), Pískavice modrá bio, Řasa nori bio (3%).
 • Cena tohoto produktu je 100 Kč. K zakoupení je v obchodě Econea.cz. Pokud si vyberete věci za 1800 Kč a více, máte dopravu jen za 20 Kč.

  CHCI TO

  4.4/5 - (24 votes)

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here