Sonnentor Kořenící směs Beze zbytku BIO (50 g) – zabrání plýtvání a vyhazování jídla z Econea.cz

0
48


CHCI TO


Znáte to – občas v hrnci zbyde uvařená brambora, poloviční porce těstovin nebo rýže, která nabobtnala víc, než jste si mysleli. Co pak s takovým zbytečkem? Stačí trocha inspirace a to správné koření. Do této malované krabičky ukryli v Sonnentoru voňavou kořenící směs česneku, cibule, rajčat, petržele, pepře, dobromyslu a špetky soli. Je certifikována BIO a pochází od drobných pěstitelů. Nadchne vás svým super-univerzálním použitím, dochutí každý pokrm od suché rýže přes polévku po zeleninu nebo salát.

Česko-rakouská značka Sonnentor nás svým přístupem uvádí v obdivný úžas. Průkopník ve výrobě bioproduktů svými lahodnými čaji i voňavým kořením rozdává radost už přes čtvrt století. Es má přitom tahle srdcová značka plný rukáv. 100% BIO kvalita každé ingredience. Šetrné zpracování a velký díl ruční práce. Kompostovatelné materiály, minimalizace odpadů a uhlíkové stopy. Obdivuhodně transparentní a férová spolupráce s farmáři. To jsou jen střípky inspirativní práce, kterou tým Sonnentoru dělá svět lepším místem. Nezaměnitelná značka přeměňuje obyčejný hrneček s čajem v symbol naděje, že poctivou prací v souladu se Zemí skutečně můžeme pomoci následujícím generacím k lepší budoucnosti. 

Složení:

 • Rajčata kousky bio (30%), Petržel bio (20%), Cibule bio (20%), Mořská sůl konv. (10%), Dobromysl bio, Česnek bio, Pepř černý bio.
 • Cena tohoto produktu je 95 Kč. K zakoupení je v obchodě Econea.cz. Pokud si vyberete věci za 1800 Kč a více, máte dopravu jen za 20 Kč.

  CHCI TO

  4.4/5 - (24 votes)

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here