Simply You Řasové hnojivo sérum 30 ml z lékárny Benu.cz

0
53

Simply You Řasové hnojivo sérum 30 ml od výrobce Simply You Pharmaceuticals je k dostání za cenu 489 Kč. Přejít do obchodu.

Sérum Řasové hnojivo podporuje růst a objem řas. Koncentrované sérum pro dlouhé a husté řasy s fascinujícím objemem má jedinečné složení s isoflavonem genistein, kofeinem, kreatinem, biotinem a panthenolem. To zajišťuje maximální pevnost, pružnost, intenzivní hydrataci a podporu růstu řas i obočí. Používejte pokud chcete mít pevnější řasy a zvýšit jejich pružnost a objem.S čím vám přípravek Řasové hnojivo může pomoci?s nedostatečnou délkou, hustotou a objemem řasse špatnou kvalitou řas či poškozenými řasamis nedostatečným růstem obočíObsah balení je 3 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Simply You Řasové hnojivo sérum 30 ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here