Sezóna minisukní je u konce, ale i v džínách můžete být sexy

0
1044


Už jste slyšely o speciálně navržených džínách, které podtrhnou vaše přednosti? Že ne? Tak je právě na čase se seznámit! Jestli vás trápí ploché pozadí, nezoufejte. Svých komplexů se zbavíte, jakmile vyzkoušíte moderní push-up kalhoty. Tento efekt již není jen výsadou podprsenek. Pojďte se podívat, jaké kousky tohoto druhu oblečení dnes na trhu seženete.

Čas na revizi šatníku

Push-up jeans by rozhodně neměly chybět žádné mladé ženě ve skříni. Zejména pokud se věnujete fitness, budete z těchto kalhot nadšené. Jsou vyrobeny z velmi příjemného materiálu, který obepne vaše křivky a dokonale tak vyrýsuje postavu. Push-up efekt navíc zvýrazní ženské přednosti, takže se připravte na zvědavé pohledy nejen vašich partnerů. Nesmrtelné klasické džíny sice nikoho neurazí, ale jsou už překonané. Je na čase vyměnit šatník za nové moderní kousky. Freddy jeans by v něm určitě neměly chybět. Jestli si potrpíte na sexy oblečení, budou pro vás tyto kalhoty dobrou volbou. Byla by škoda schovávat své přednosti, zvláště pokud si zakládáte na vypracované postavě. Teplé kalhoty nemusí nutně zakrývat vše, na čem jste během roku poctivě dřely.

Jak na správnou péči

Tak jako je tomu v případě jiného oblečení, i Freddy kalhoty potřebují patřičnou péči, aby vám vydržely co nejdéle jako nové. Základem je dodržování informací na etiketě. Dávejte pozor, na kolik stupňů kalhoty perete, a používejte šetrné prací prostředky. Džíny perte naruby a vždy se stejně barevným oblečením. Aby byl zachován jejich tvar, je vhodné sušit je nohavicemi vzhůru. Vlastnosti džínoviny se liší od klasické bavlny, přestože je právě ona její součástí. Vzhledem k tomu, že džíny často obsahují elastan, je třeba počítat, že se časem trochu vytahají. Nic tedy nepokazíte tím, když koupíte kalhoty, které vám jsou trochu těsnější.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here