SÉDATIF PC SLG TBL NOB 90 z lékárny Benu.cz

0
74

SÉDATIF PC SLG TBL NOB 90 od výrobce Boiron je k dostání za cenu 279 Kč. Přejít do obchodu.

Léčba úzkosti, emočního napětí a lehkých poruch spánkuSÉDATIF PC® je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičněv homeopatii k léčbě úzkosti a emočního napětí, které se projevujínapř. neklidem, nervozitou, podrážděností a poruchami koncentrace,a k léčbě lehkých poruch spánku. Zmírní příznaky stresu během dne. Zkvalitní Váš spánek v noci  Proč léčivý přípravek SÉDATIF PC®? Je určen pro široké spektrum příznaků.Bez věkového omezení. Mohou užívat těhotné a kojící ženy. SÉDATIF PC® je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě úzkosti a emočního napětí, které se projevují např. neklidem, nervozitou, podrážděností a poruchami koncentrace, a k léčbě lehkých poruch spánku. Lék k vnitřnímu užití.Balení obsahuje 90 sublingválních tablet.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si SÉDATIF PC SLG TBL NOB 90 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here