Seagarden Marine Collagen+Vitamin C 150g jahoda z lékárny Benu.cz

0
53

Seagarden Marine Collagen+Vitamin C 150g jahoda od výrobce Seagarden je k dostání za cenu 489 Kč. Přejít do obchodu.

Pure Marine Collagen + Vitamin C je doplněk stravy s prémiovým rybím kolagenem a naturálním vitamínem C v prášku. Naturální jahodová příchuť se sladidlem steviol-glykosid (přírodní zdroj).Výhody:100 % přírodní.Čistý mořský kolagen z divoce žijících tresek v Barentsově a Norském moři – nedotčené panenské vody, daleko od lodních tras.Prestižní certifikace MSC (trvale udržitelný rybolov) – etický rybolov, který neohrožuje budoucnost rybích populací a další žijící druhy.Enzymaticky hydrolyzovaný mořský kolagen typu I z čistého severského zdroje.Kolagenové peptidy pro optimální absorpci v těle.4300 mg kolagenu na jednu porci.Má velmi jemnou chuť a lze jej snadno rozmíchat v jakémkoli nápoji.Je vyroben z volně žijící tresky a je hydrolyzován na malé kolagenové peptidy. Ty mají molekulovou hmotnost pouhé 3 kDA (kilodaltony), takže jsou tělem optimálně vstřebávány a využity. Kromě toho je mořský kolagen vstřebáván v těle až 1,5 krát účinněji než kolagen ze savců. Kolagenové peptidy jsou extrahovány pomocí šetrné enzymatické hydrolýzy.Kolagen je přirozenou součástí těla. Jde o protein, který se nachází v pojivové tkáni a kůži a je významnou částí kloubů a šlach. Kůže se skládá z 80 % kolagenu typu I a přibližně 15 % kolagenu typu III. S věkem se schopnost těla obnovovat kolagen sníží každý rok přibližně o 2 %. V doplňku je pro zesílený účinek přidaný vitamín C v přírodní formě – šťávy ze dvou druhů aceroly. Tato rostlina (jinak také malpígie) je jedním z nejsilnějších zdrojů přírodního vitamín C. Vitamín C se v těle zúčastní přirozené tvorby kolagenu, zároveň působí jako antioxidant a zesiluje působení jiných antioxidačních látek.Balení obsahuje 150 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Seagarden Marine Collagen+Vitamin C 150g jahoda výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here