Samoopalovací nástřik: Novinka, kterou můžete mít i vy

0
223

Toužíte po krásně hnědé pokožce? Jde to i bez hodin strávených na sluníčku či v soláriu, při kterých navíc škodíte svému organismu. Hrozí vznik rakoviny kůže a také se zrychluje proces stárnutí kůže. Jenže co s tím, když nechcete být bílí jako stěna? Pomoc slibuje samoopalovací nástřik.

Přijdete na jednu proceduru, která trvá zhruba 30 minut pro celé tělo, a odejdete s pokožkou ve své vysněné barvě – odstín se dá totiž regulovat podle vašich představ. Přesně tak probíhá samoopalovací nástřik, jejž vám aplikují v beauty salonu.

Co je samoopalovací nástřik a jak funguje?

Podobně jako se stříká lak na auta se na vás nastříká DHA, tedy dihydroxidaceton získaný z cukrové třtiny či cukrové řepy. Nejde o žádnou neprověřenou látku, ba naopak, DHA se běžně přidává do potravin i kosmetiky jako barvicí přísada. DHA v kůži reaguje s bílkovinou a vzniká hnědé zbarvení.

Dokonalejší opálení než kdy dříve

Lákavá je hlavně časová úspora, za půl hodiny je vystaráno. Opálení přitom vydrží 7 až 10 dní, smývá se postupně. Neexistuje žádná minimální lhůta mezi aplikacemi, procedura je zcela bezpečná, a tak je možné ji libovolně aplikovat. Dokonce ji mohou absolvovat také těhotné a kojící ženy.

Výsledný odstín bronzového opálení si volíte sami, jedním nástřikem nahradíte zhruba 8 návštěv solária. Jelikož nástřik maskuje i jizvy, strie a pigmentové skvrny, výsledné opálení je ještě dokonalejší, než kdyby vzniklo přirozeně od sluníčka.

A kam na tento nástřik opálení zajít? Například do salonu Dr.Nek v Praze.

Nabízejte samoopalovací nástřik i ve vašem salonu

Salon Dr.Nek zajišťuje nejen aplikaci nástřiku, ale i školení této procedury. Pokud ji chcete nabízet ve svém salonu, objednejte se na kurz samoopalovacího nástřiku osobně v Praze či Trenčíně, případně online. V ceně je i veškeré vybavení, tedy stan na aplikaci a přístroj.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here