Ketodieta udrží kalorický deficit i svaly

0
930

Existuje velké množství diet. Dnes už se naštěstí informovanost obyvatelstva posunula, takže snad nikdo nevěří tomu, že mu pomůže zhubnout, když bude týden jíst jen vajíčka nebo pít pouze mléko. Dieta nesmí být drastická, pak by se dostavil jojo efekt. A jaká dieta je tedy správná?

Každému vyhovuje něco jiného a důležité je v podstatě jediné – zůstat v kalorickém deficitu. Tedy přijmout menší množství kalorií, než spálíte. Na tomto principu jsou postavené všechny diety a výjimkou není ani oblíbená Keto mix dieta.

Obsah článku

Keto dieta myslí také na zachování svalů

Keto diety jsou založené na příjmu dostatečného množství kvalitních bílkovin. Problémem při hubnutí totiž typicky je, že ztrácíte nejen kilogramy, ale spolu s nimi i svalovou hmotu, což není žádoucí.

Jiný název ketodiety je také proteinová dieta či bílkovinová dieta a to mnohem lépe vyjadřuje její podstatu. Snaží se v těle udržet stav ketózy, který nastává, když snížíte příjem sacharidů. Nejde o žádný nový výmysl, s myšlenkou keto diety přišel již v 70. letech 20. století profesor George L. Blackburn.

Ketomix vám dává volné ruce

Ketodieta je velmi flexibilní. V začátku je pochopitelně dobré sáhnout po připraveném programu, abyste se naučili, co můžete a nemůžete konzumovat. Nečekejte ale žádná striktní pravidla. Dieta Ketomix vám umožní vybrat si mix keto produktů dle vaší volby. Někdo upřednostňuje proteinové nápoje, další ocení pevnou stravu. Konečné rozhodnutí je jenom na vás.

Jíst podle keto diety vážně není složité

Nepotřebujete žádné speciální drahé potraviny. Stačí jen vědět, co jíst. Pro inspiraci se podívejte na Ketomix recepty a uvidíte, že na keto dietě si lze skutečně pochutnat. Co byste řekli na vafle s čokoládovým tvarohem k snídani a kuřecí prsa se žampióny k obědu? Při dietě vážně není nutné mít hlad a jíst něco, co vám nechutná.

 

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here