Salutem Pharma Enzymax R 120 kapslí z lékárny Benu.cz

0
41

Salutem Pharma Enzymax R 120 kapslí od výrobce SALUTEM Pharma je k dostání za cenu 989 Kč. Přejít do obchodu.

Enzymax R je komplexním enzymatickým přípravkem, který využívá nejmodernější technologie získávání enzymů.Základem složení jsou fungální lipolytické a proteolytické enzymy. Tyto enzymy se získávají moderní fermentační technologií, jejíž výsledkem jsou enzymy vysoce odolné vůči žaludečním kyselinám. Přípravek Enzymax je navíc doplněn i o rostlinné enzymy papain a bromelain. Obsažený vitamin B6 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Ženšen podporuje imunitní systém,  fyzickou výkonnost, dodává potřebnou energii. Enzymax neobsahuje látky živočišného původu, je tedy vhodný i pro vegany a vegetariány.Proč užívat Enzymax:Dávkování: jen 2 kapsle denněModerní fermentační metoda výroby – fungální enzymy jsou odolné vůči žaludečním kyselinám a mají větší vstřebatelnost do organismuSložení je založené na posledních poznatcích moderní vědyObsahuje pouze fungální a rostlinné enzymy – vhodný i pro vegany a vegetariányBalení obsahuje 120 kapslí.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Salutem Pharma Enzymax R 120 kapslí výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here