Puhdistamo Super Trávicí enzymy cps.60 z lékárny Benu.cz

0
57

Puhdistamo Super Trávicí enzymy cps.60 od výrobce ForActiv.cz s.r.o. je k dostání za cenu 709 Kč. Přejít do obchodu.

SUPER DIGESTIVE ENZYMES (Super trávicí enzymy) je doplněk stravy ve formě kapslí.Obsahuje komplex celkem 12 trávících enzymů v extra zvýšených dávkách. Jde tak ve své kategorii o naprosto mimořádně silný doplněk, který lze doporučit všem orientovaným na stav zažívacího traktu.Amyláza – zajišťuje proměnu škrobu na jednodušší cukry, ale také trávení bílkovin a tuků, je jedním z nejdůležitějších enzymůProteáza – proteolytický enzym štěpící bílkovinyGlukoamyláza – zajišťuje štěpení složitějších cukrů s dlouhým řetězcem na cukry jednoduššíLipáza – rozkládá tuky na glycerol a mastné kyselinyLaktáza – štěpí mléčný cukr na jednodušší cukry – glukózu a galaktózuAlfa-galaktosidáza – zajišťuje štěpení oligosacharidů a fermentovaných sacharidůCeluláza – rozkládá celulózu a některé příbuzné polysacharidyMaltáza – štěpí maltózu (sladový cukr) na jednoduchou glukózuInvertáza – štěpí sacharózu na glukózu a fruktózuXylanáza – štěpí xylan, specifický druh celulózyFytáza – štěpí kyselinu fytinovou, nežádoucí látku přítomnou v obilovinách, která spolu s jinými látkami (například kovy), tvoří nestravitelné sloučeninyBeta-glukanáza – skupina enzymů štěpících beta-glukany, látky jejichž vlastnosti souvisejí mimo jiné s obranyschopností, dále má vlastnosti související s viskozitou a peristaltikouProdukt neobsahuje laktózu, mléko a lepek, želatinu ani přísady živočišného původu. Vhodné pro vegany.Obsah balení je 60 kapslí (30 g).

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Puhdistamo Super Trávicí enzymy cps.60 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here