Puhdistamo Joint Complex Kloubní výživa cps.30 z lékárny Benu.cz

0
65

Puhdistamo Joint Complex Kloubní výživa cps.30 od výrobce ForActiv.cz s.r.o. je k dostání za cenu 439 Kč. Přejít do obchodu.

JOINT COMPLEX (Nivel Complex) (Kloubní výživa) je doplněk stravy ve formě kapslí.Puhdistamo Joint Complex obsahuje celkem 5 účinných látek zaměřených na oblast podpory kloubů.Na prvním místě je – Kolagen UC-II® = patentovaný standardizovaný extrakt z kuřecí chrupavky s nativním (nedenaturovaným) kolagenem typu II. Oproti běžným kolagenovým doplňkům, které obsahují denaturovaný kolagen (chemicky porušená přírodní struktura), si nedenaturovaný kolagenový peptid UC-II zachovává původní vlastnosti, díky kterým má klinickými studiemi podložené účinky.Joint Complex dále obsahuje BIO kurkumu, jejíž vlastnosti souvisí s oxidativním stresem a zánětem, mangan, minerál s vlastnostmi souvisejícími se stavem chrupavky, citrusové bioflavonoidy a vitamín C, jejichž účinky souvisí s oxidativním stresem a zánětem. Komplexní podpora kloubůNedenaturovaný kolagenový peptid UC-II®BIO kurkumaMangan (bisglycinát manganatý)Vitamín CCitrusové bioflavonoidyHolistické (celostní) složení produktuVynikající biodostupnostPrémiová kvalita – produkt obsahuje pouze aktivní složkyPrémiová čistota – bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel Produkt neobsahuje laktózu, mléko a lepek.Balení obsahuje 30 kapslí (18 g).

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Puhdistamo Joint Complex Kloubní výživa cps.30 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here