PROUŽKY DIAGNOSTICKÉ SD-CODEFREE INZULÍNOVÝ REŽIM,2X25KS PROUŽKŮ z lékárny Benu.cz

0
45

PROUŽKY DIAGNOSTICKÉ SD-CODEFREE INZULÍNOVÝ REŽIM,2X25KS PROUŽKŮ od výrobce Celimed je k dostání za cenu 292 Kč. Přejít do obchodu.

SD Codefree™ měřicí proužky jsou vybaveny elektrodou, která měří hladinu krevní glukózy. Jsou unikátní svým sanonasávacím senzorem a autokódováním glukometru – není potřeba s každým balením proužků přístroj kalibrovat.Dotykem kapky krve konce měřícího proužku se do reakční komůrky (žluté políčko s reakční látkou) automaticky nasaje krev pomocí kapilárních sil. Po naplnění reakční komůrky krví začne měřič měřit hladinu glukózy v krvi. Toto je jednoduchý a praktický systém, vhodný pro každodenní kontrolu hladiny glukózy v krvi.Proužky jsou určené pouze pro glukometry SD Codefree, které slouží pro sebetestování pracující na principu bio-chemické reakce se samonasávacím senzorem pro bezpečné a rychlé použití.Balení obsahuje 2×25 proužků.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si PROUŽKY DIAGNOSTICKÉ SD-CODEFREE INZULÍNOVÝ REŽIM,2X25KS PROUŽKŮ výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here