Protopan Lactobacillus + inulin tob.60 z lékárny Benu.cz

0
65

Protopan Lactobacillus + inulin tob.60 od výrobce Herbo Medica je k dostání za cenu 469 Kč. Přejít do obchodu.

Protopan Lactobacillus + inulin je doplněk stravy.Doplněk stravy s obsahem speciálních a vysoce odolných probiotických kultur Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei a Lactobacillus rhamnosus. Probiotika jsou tzv. správné bakterie. Prebiotika, mezi něž patří inulin, jsou jednoduché cukry, které umožňují, aby se tyto bakterie ve střevě udržely. Tyto mikroorganizmy společně s lymfatickým systémem tlustého střeva vytváří ekosystém, který plní významné funkce při zpracování potravy a udržování fyziologické rovnováhy organizmu. Střevní ekosystém má význam při vývoji imunitního systému. Probiotika se podílí na látkové výměně cukrů, bílkovin, žlučových kyselin a některých hormonů. Balení obsahuje 60 tobolek. Hmotnost balení: 21,3 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Protopan Lactobacillus + inulin tob.60 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here