Podpora erekce u mužů bývá nutností

0
645

Dlouhodobými a závažnými poruchami erekce trpí až jeden muž z deseti. Neznamená to však, že se ostatním vyhýbá. V podstatě se s problémy v některých fázích života setkají všichni muži. Erektilní dysfunkce z různých fyziologických příčin se objevuje s přibývajícím věkem, ale i se zhoršující se kvalitou životního stylu. Přispívá stres, obezita, nedostatek pohybu, ale i různá onemocnění, která opět přibývají s věkem. Často jde třeba o cévní či kardiovaskulární poruchy nebo o cukrovku.

Ne vždy to jde

Erektilní dysfunkce u mužů se projevuje několika způsoby: muž nemusí být schopen erekci dosáhnout vůbec, penis není ztopořen dostatečně případně nelze udržet erekci po delší dobu. Skutečně obrovský vliv na poruchy erekce má věk. Po čtyřicítce se alespoň občas s některou fází poruchy erekce setká až 90 % mužů. Může jít o selhání jednorázová, krátkodobá i dlouhodobá.

Erektilní dysfunkce není projevem stárnutí

Zatímco v mladším věku jde především o záležitost psychiky, ve středním a zralém je obvykle indikátorem nezdravého životního stylu či začínajících onemocnění. Na vině však mohou být paradoxně i léky, které na některé neduhy užíváme. Určitě je na místě podpora erekce i jako prevence. K té patří především zdravá výživa, změna životního stylu, do kterého zařadíme pohyb, ale třeba i užívání různých bylin a podpůrných prostředků na zdravý cévní systém i konkrétně na zlepšení libida.

Na podporu erekce lze užívat Amarex

Nejde o lék, ale o doplněk stravy určený především pro muže nad 50 let. V této věkové skupině si na problémy s erekcí stěžuje až 50 % mužů. Amarex v sobě obsahuje kotvičník zemní, maca, muira puama, piperin, L-Arginin, L-Citrulin a též vitamin C. Jde o kombinaci lidovou medicínou tradičně doporučovaných látek na podporu mužského libida i erekce s moderními esenciálními a neesenciálními kyselinami. Spolu s nimi je pro zdravé a fungující mužské tělo důležitý i vitamin C. Pro podporu pevnosti, intenzitu erekce, prodloužení sexuálního stylu a zvýšení plodnosti se pak doporučuje Amarex Men Complex. Ten přidává celou řadu vitaminů a minerálů s pozitivními účinky na mužské zdraví obecně.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here