Správná péče o oční okolí – průvodce

0
529

Pokud se podíváte na muže i ženy, můžete u nich pozorovat velké rozdíly, co se týče jasnosti i jemných či hlubších vrásek v okolí očí. Právě tady je pokožka velmi jemňounká, citlivá, proto také na mnoha krémech najdete informaci, že se máte při použití vyhnout očnímu okolí. Vztahuje se to nejen na krémy, ale i na pleťové masky, čisticí gely, peelingy a další. Jak tedy pečovat o oční okolí, abyste mu prospívali?

Používejte speciální čisticí přípravky

Velmi důležité je mít pleť vyčištěnou. Večer co večer ji musíme odlíčit a očistit, a to platí i pro oční okolí. Za tímto účelem si kupte odličovač očí a očního okolí. Bohatou nabídku najdete např. na webových stránkách https://cosibella.cz.

Vhodné je čistit i kosmetické štětce, tyčinky k nanášení stínů nebo třeba podušky z pudřenek. Použít můžete i produkty, které používáte k čištění pleti.

Investice do kvalitního očního krému se vám vrátí krásným vzhledem

Po vyčištění pleti i očního okolí je důležité dopřát jí to, co potřebuje. Kupříkladu oční přípravky obsahují pečlivě vybrané aktivní složky, které jsou navrženy tak, aby chránily a vyživovaly, hydratovaly nebo předcházely stárnutí jemné pleti kolem očí.

Při nanášení je potřeba dát pozor na správné nanášení. Oční krémy nebo séra aplikujeme kolem očí pod linii řas, aby se nedostali do očí. Další možností jsou náplasti pod oči, které jsou určené pro jednorázové použití a ošetření pokožky, nebo se používají dlouhodobě jako třeba omlazující kúra. Najdete je na stránce https://cosibella.cz/cs/menu/pece-o-plet/pece-o-ocni-okoli-797.

Vyzkoušejte ověřené produkty

Abyste byli skutečně spokojení, můžete vsadit na produkty, které sklízí úspěch. K takovým patří např. Apis – Home TerApis – Liftingové oční sérum redukující tmavé kruhy pod očima, které najdete na této adrese.

Věnujte okolí očí patřičnou péči. Pleť se vám odvděčí svou jasností, pevností a vzhledem bez vrásek.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here