Philips Sonicare A3 Premium All-in-One Standardní velikost hlavice sonického kartáčku HX9092/10 2ks – balení 2 ks z lékárny Benu.cz

0
49

Philips Sonicare A3 Premium All-in-One Standardní velikost hlavice sonického kartáčku HX9092/10 2ks – balení 2 ks od výrobce PHILIPS je k dostání za cenu 1359 Kč. Přejít do obchodu.

Hlavice Philips Sonicare Prestige je nejpokročilejší náhradní hlavice elektrických sonických kartáčků Philips Sonicare. Je navržena pro dosažení čistších zubů, zdravějších dásní i odstranění pigmentací. Její unikátní tvar se přizpůsobuje vašim zubům a odstraní až 20x více plaku*, redukuje až o 100 % více skvrn*** a výsledkem jsou až 15x zdravější dásně za pouhé 2 týdny**.

Philips Sonicare Prestige HX9092/10, Standardní velikost hlavice sonického kartáčku, 2 ks

komplexní a pokročilá péče o zuby a dásně
odstraní až 20x vice plaku*
až 15x zdravější dásně během 2 týdnů**
světlejší zuby do 2 dnů – odstraní až o 100 % více pigmentových skrvn***
sonická technologie Philips Sonicare
inteligentní rozpoznání hlavice BrushSync
kompatibilní s kartáčky Philips Sonicare

Využívejte všech výhod sonické technologie s unikátně tvarovanými hlavicemi Philips Sonicare Prestige. Díky šetrné sonické technologii je plak ze zubů stírán a zároveň dokáže hlavice kartáčku Philips Sonicare napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provádí 62 000 jemných, ale vysoce účinných, pohybů, tedy mnohonásobně víc než při ručním čištění, pro úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním ošetřování nemocných dásní.  Nejenom, že vaše zuby budou vyčištěné na jedničku, kartáček je také probělí a důkladně osvěží váš dech.

Nejpokročilejší tvar kartáčkové hlavice Philips Sonicare Prestige se postará o odstranění zubního plaku až 20x vice než s manuálním kartáčkem. Natočená vlákna hlavice jsou navržena tak, aby maximalizovala odstranění zubního plaku. Zaoblený profil tvaru hlavice pomáhá dosah i na hůře dostupná místa, delší vlákna po stranách hlavice mají větší dosah pro jemné čištění dásní – vaše dásně budou až 15x zdravější**.

Trojúhelníkové zakončení vláken ve spojení s plynulým pohybem vláken pomáhá k efektivnímu odstranění pigmentových skvrn díky většímu kontaktu s povrchem zubů. Odstraňuje až o 100 % vice pigmentových skvrn do 2 dnů***. Užívejte si pocit dokonale vyčištěných zubů, svěžesti a čistoty.

Díky zabudovanému čipu v hlavici dochází k synchronizaci s kartáčky (které disponují technologií BrushSync) s technologií BrushSync – hlavice pozná opotřebení a upozorní vás na včasnou výměnu (modrá vlákna zbělají), abyste mohli stále využívat výhod z efektivního a správného čištění se sonickou technologií.

Hlavice Philips Sonicare je plně kompatibilní se všemi sonickými zubními kartáčky Philips Sonicare a její výměna je opravdu snadná. Stačí nacvaknout na tělo kartáčku, stejným způsobem lze hlavice snadno sundat. Dbejte na pravidelnou výměnu každé 3 měsíce pro zachování výkonu a kvality čištění.

Přehled kartáčkových hlavic Philips Sonicare

 

 

*oproti manuálnímu zubnímu kartáčku, **oproti manuálnímu zubnímu kartáčku za 6 týdnů, ***oproti manuálnímu zubnímu kartáčku v laboratorním testu

Upozornění: Sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare zaručí šetrné čištění, a garantované výsledky péče o zuby a dásně, díky unikátní sonické technologii pouze s použitím originálních hlavic Philips Sonicare. Všechny náhradní hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi sonickými kartáčky Philips Sonicare.

Upozornění na esenciální oleje: Zubní pasty obsahující esenciální oleje mohou poškodit Vaší kartáčkovou hlavici. Vyvarujte se přímého kontaktu s produkty obsahujícími esenciální oleje nebo kokosový olej. Použití může mít za následek uvolnění vláken.

Hlavice se doporučuje měnit po 3 měsících používání.

Produktový leták: Klikněte ZDE

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Philips Sonicare A3 Premium All-in-One Standardní velikost hlavice sonického kartáčku HX9092/10 2ks – balení 2 ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here