Philips Avent savička Natural Response 5 rychlý průtok 2 ks transparentní z lékárny Benu.cz

0
55

Philips Avent savička Natural Response 5 rychlý průtok 2 ks transparentní od výrobce ags 92 je k dostání za cenu 219 Kč. Přejít do obchodu.

Philips AVENT Savička Natural Response 5 rychlý průtok je vhodná pro děti ve věku od šesti měsíců.Snadná kombinace kojení a krmení z lahve:Přirozené přisátí díky dudlíku ve tvaru prsu. Savička uvolňuje mléko, když dítě aktivně pije.Podporuje přirozený rytmus pití dítěte:Unikátní a inovativní savička Natural Response je navržena tak, aby fungovala podobně jako prs a uvolňovala mléko pouze tehdy, když dítě aktivně pije.Unikátní otvor v savičce:Inovativní konstrukce savičky – unikátní otvor umožňuje miminku mít svůj rytmus pití pod kontrolou.Měkká a pružná savička ve tvaru prsu:Savička Natural Response umožňuje tok mléka pouze tehdy, když dítě aktivně pije, a usnadňuje tak kombinaci kojení a krmení z láhve.Antikolikový ventil:Savička je navržena tak, aby udržela vzduch mimo bříško pro extra ochranu před kolikou, nadýmáním a refluxem. Savička nekapeSnadné uchopení ergonomické lahveBez BPABalení obsahuje 2 ks.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Philips Avent savička Natural Response 5 rychlý průtok 2 ks transparentní výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here